Hlavní navigace

Přešlapy 5. díl: musím tě svést?

[Tisková zpráva] Karolína se po dlouhé pauze vrací ke své práci editorky. Jeden z jejích autorů je velmi okouzlující a David na něj začne žárlit. Petr s Janou procházejí zkouškou trpělivosti, neboť Petrovi rodiče přijeli navštívit malého vnuka.

Sdílet

Karolína dostane nabídku, aby editovala knihu významného autora Alexe Engela (Šimon Caban). Má ale pochybnosti, jestli tak náročnou práci zvládne. Alex je okouzlující, což jí pomůže při rozhodování. Práci přijme. Adama setkání se spisovatelem inspiruje a rozhodne se pracovat na knize, kterou v mládí psal. Jmenuje se Vratné lahve. Petra znervózňují jeho vlastní rodiče. Doufal, že to, že má vlastní dítě, zlepší jeho vztah s otcem, ale ten ho stále péruje jako malého.

Petr najde Adamův rukopis a zhrozí se, že je to celé o něm a o jeho otci. Pohádají se a Petr se urazí. Karolína telefonuje s Alexem a přehrává mu do telefonu jednu choulostivou pasáž z knihy. Ilona je přesvědčená, že Karolína vyznává Alexovi lásku. Zděšeně to telefonuje Davidovi, ale ten si myslí, že se do něj Ilona zamilovala.

Jak ustojí Jana s Petrem návštěvu rodičů? A co Karolína s Davidem – nechají se svést okolím, nebo si zůstanou věrní? A Ilona, jak zamíchá jejich vztahem? Nenechte si ujít další díl Přešlapů – již tuto středu ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).