Hlavní navigace

Přešlapy 8. díl Rande naslepo

[Tisková zpráva] Adam je v depresi, protože o Radce neslyšel víc jak šest měsíců. Radka se vrací zpět do Prahy a všichni kamarádi chtějí vědět, kdo je otcem jejího dítěte. Jana je nešťastná, ale Petr si myslí, že když jí bude plnit všechna přání, zlepší se to. O to větší je jeho překvapení, když mu Jana řekne, co opravdu cítí.

Sdílet

Od posledního dílu uplynulo 6 měsíců. Radka odjela do Berlína a Adam neví, jak je to s dítětem. Nemůže se přes celou situaci přenést a užírá se pocitem, že by mohl být otcem, ale nemůže to nijak ovlivnit. Jana se Adamovi snaží být nápomocna a tak spolu tráví hodně času. Její vztah s Petrem se začíná pomalu hroutit. Společně dohodnou Adamovi rande naslepo s Petrovou kolegyní Aničkou. Ta si myslí, že je Adam naprosto neodolatelný, i když neustále mluví o své bývalé lásce a o dítěti. Adam je v šoku! Po 6 měsících sexuálního půstu si užil pětkrát za noc. David prochází špatným obdobím, místo povýšení přijde nečekaný vyhazov.

Vyřeší Radka s Adamem situaci okolo dítěte společně? A co Petr a Jana? Dokáží udržet svůj rozpadající se vztah. A David? Bude konečně opravdovým otcem, nebo jen živitelem rodiny? Nenechte si ujít další díl Přešlapů – již tuto středu ve 20.00 na Primě.