Hlavní navigace

Přešlapy již brzy na obrazovkách Televize Prima

[Tisková zpráva] Přešlapy aneb Komedie středního věku již brzy na obrazovkách

Sdílet

Televizní diváci budou mít možnost již od 23. 9. vždy od 20.00 pravidelně sledovat nový třináctidílný seriál Televize Prima Přešlapy.

Seriál sleduje životní kotrmelce tří párů ve věku okolo 30 let. Všichni jsou vzájemně propojeni láskou a přátelstvím. Adam a Radka se teprve poznali a jejich vztah začíná. Petr a Jana mají po svatbě a snaží se o první dítě. David s Karolínou už dítě mají a uvažují o dalším. Seriál s výraznou porcí humoru a lehkostí vyprávění je špičkově obsazený. Společníky vám budou dělat Filip Blažek, Zuzana Norisová, Jitka Schneiderová, David Novotný, David Matásek a Soňa Norisová.

Díl 1
Jana se snaží otěhotnět, její manžel Petr se snaží opít a jeho nejlepší kamarád Adam se snaží zlomit rekord v počtu vztahů na jednu noc. David se honí za kariérou, ale jeho žena šílí touhou po chůvě. Radka se právě rozešla s přítelem, ale možná začne svítat na lepší časy, když se v supermarketu srazí s Adamem.

Radku (Zuzana Norisová) opustí její přítel Štěpán (Miroslav Šimůnek) kvůli pracovní cestě do Hongkongu. Za kým jdete, když se z milujícího chlapa stane jen další ex? Radka s problémy chodí za svou nejlepší kamarádkou Karolínou, která jí ráda nastaví rameno k vyplakání. Je vděčná za každou změnu ve svém stereotypním životě ženy na mateřské. Její muž David (David Matásek) má totiž pocit, že najmutím chůvy oslabí její pozici matky.

Nenapravitelný sukničkář Adam (Filip Blažek) se opět rozchází s holkou kvůli prkotině. On se zase svěřuje kamarádovi a pivnímu kumpánovi Petrovi (David Novotný). Ten má ale také své problémy. Jeho žena Jana (Jitka Schneiderová) touží po dítěti a je odhodlaná pro to udělat cokoliv. Radka a Adam nemají v lásce příliš štěstí, to se ale možná změní poté, co do sebe narazí v supermarketu.

Díl 2
Jana je těhotná a vynervovaná Petrovou snahou vše dokonale přichystat na příchod dítěte. David by si přál další dítě, které by vyřešilo problematické chování jejich jedináčka, ale Karolína má úplně jiný názor. Radka s Adamem bojují o svá území a Janin porod se zvrhne v komedii, kde Adam hraje hlavní roli.

Devět měsíců po prvním dílu svádějí Adam s Radkou bitvu o svá území. Ani jeden se nechce vzdát svého bytu. Petr s Janou radí Adamovi, aby si našli společný byt, ale Adam se bojí tento krok udělat. Jeho nápad jak vyřešit situaci je klasickým příkladem šíleného kompromisu.

David a Karolína pokračují v každodenních rodinných půtkách s tou změnou, že Karolína má chůvu Ilonu (Betka Stanková), která je ale k Davidově nelibosti slovenská Maďarka a s češtinou je na štíru. David má pocit, že kvůli tomu Daník zaostává za ostatními vrstevníky, a navrhne, aby mu pořídili sourozence. Karolína je radikálně proti.

Petr a Jana očekávají příchod vymodleného dítěte. Petr studuje všechny knihy o těhotenství a porodu ví snad úplně všechno. Jana má ale úplně jiné starosti, připadá si tlustá a neatraktivní. Přes všechnu Petrovu snahu přijde porod v naprosto nevhodnou chvíli.

Díl 3
Radka s Adamem se stěhují do společného bytu. Vše je fajn až do chvíle, kdy Adam zjistí, že Radka je vdaná. Petr s Janou začínají mít partnerské neshody, které dítě ještě umocňuje. David zjistil, že jeho neuvážené investice je připravily o spoustu peněz.

Radka s Adamem se stěhují do společného bytu a Adam při vybalování narazí na Radčin oddací list a zjistí, že je vdaná a ještě se nerozvedla. Adam dá Radce ultimátum, aby vše vyřešila, a odstěhuje se k Petrovi, Janě a malému Adámkovi. Jana ale z jeho pobytu moc nadšená není a prosí Radku, aby se s manželem Krištofem (David Máj) rozvedla.

Karolína souhlasí, že budou mít další dítě. David ale musí přiznat, že neuváženě investoval do golfových hřišť v Africe, a přišli tak o velké peníze. Karolína se rozhodne, že se zapojí do rodinných financí.

Petr a Jana jsou nadšeni z miminka, ale žádná z knih, které Petr před porodem četl, je nepřipravila na to, jak moc se jim změní život.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).