Hlavní navigace

PŘEŠLAPY ROZHODNĚ NEPŘEŠLAPUJÍ

[Tisková zpráva] Přešlapy včera vtrhly do českých domácností. Tak se dá stručně shrnout uvedení nového televizního seriálu Televize Prima na obrazovky. Od roku 2006 jde o nejúspěšnější start nového formátu vlastní tvorby Televize Prima.

Sdílet

Televizní diváci měli včera možnost seznámit se s hlavními hrdiny seriálu Přešlapy. Mohli se tak sami přesvědčit, zda se skutečně jedná o seriál, který si klade za cíl pobavit. Pobavit a ukázat, že i když život po třicítce občas každému připomíná komedii plnou omylů, je lepší vše řešit s humorem a nadhledem.

Přešlapy diváky k obrazovkám přitáhly. V cílové skupině Dospělí 15+ je sledovalo 27,2 % diváků, v cílové skupině Dospělí 15–54 dokonce 29,3 %. V nejsledovanější minutě pořadu měly Přešlapy 1 235 000 diváků v cílové skupině Dospělí 15+. „Jsme samozřejmě rádi, že diváky první díl této naší novinky zaujal. A pevně věřím, že jejich zájem poroste. Přešlapům držíme všichni palce,“ říká generální ředitel Televize Prima Marek Singer. Přešlapy zároveň Televizi Prima odstartovaly nadprůměrně úspěšný večer.

Diváci plynule pokračovali sledováním TOP STAR magazínu a akvizičních seriálů. TOP STAR magazín zabodoval sledovaností v cílové skupině Dospělí 15+ s podílem na trhu 30,16 % (u Dospělých 15–54 pak 28,18 %). Pozadu nezůstali ani Sběratelé kostí a Žralok. Další příběh sympatické Kůstky sledovalo v cílové skupině Dospělí 15–54 celkem 29 % diváků a epizodu se svérázným státním zástupcem pak v téže skupině 24,9 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).