Hlavní navigace

PŘEŠLAPY ÚSPĚŠNĚ DOŠLAPALY NA KONEC PRVNÍ SÉRIE

[Tisková zpráva] Včerejším úspěšným 13. dílem skončila první série nového televizního seriálu Televize Prima Přešlapy aneb Komedie středního věku. Díky tomuto dílu Přešlapů vyhrála Prima souboj s ostatními kanály v daném časovém úseku. Fanoušci této seriálové novinky ale nemusejí zoufat. Se svými oblíbenými hrdiny se opět setkají.

Sdílet

Diváky životní příběhy generace současných třicátníků a čtyřicátníků jednoznačně zaujaly. Zejména u skupiny diváků, která díky svému věku i životnímu stylu řeší podobné radosti a starosti jako hrdinové seriálu – tedy v mladších cílových skupinách televizních diváků.

Přešlapy měly po všech 13 vysílaných dílů (premiéry bez nočních opakování) průměrný podíl na trhu 20,21 % pro cílovou skupinu Dospělí 15+ (sledovanost průměrně 767 000 diváků), pro mladší diváky ve věku 15–54 let pak 24,73 % (průměrně 495 000 diváků v dané cílové skupině). Poslední díl to pak celé úspěšně završil, když dosáhl podílu na trhu 19,27 % pro cílovou skupinu Dospělí 15+ (718 000 diváků v dané cílové skupině) a pro Dospělí 15–54 25,74 % (489 000 diváků v dané cílové skupině). V cílové skupině Dospělí 15–54 se z hlediska podílu na trhu v časovém úseku, kdy byly Přešlapy vysílané, stala včera 16. 12. Prima díky tomuto seriálu nejúspěšnějším kanálem.

Televize Prima již připravuje do vysílání druhou řadu Přešlapů. Sympatická šestice se na obrazovky vrátí na jaře příštího roku. Diváci tak budou mít možnost sledovat další osudy ústředních tří dvojic – Radky a Adama (Zuzana Norisová, Filip Blažek), Jany a Petra (Jitka Schneiderová, David Novotný) a Karolíny a Davida (Soňa Norisová, David Matásek).