Hlavní navigace

Přestaňte se na Štědrý den postit, nechte se jen od nás hostit!

[Tisková zpráva] Mysleli jsme na vás a na Vánoce jsme připravili dárky pro celou rodinu. Babičce šálu, Petříkovi čepici, tatínkovi webhosting a celé rodině .CZ doménu s udržovacím poplatkem na druhý rok ZDARMA! To vše pouze u ACTIVE 24.

Sdílet

ACTIVE 24 nabízí v prosinci k objednávce vybraných modelů webhostingu doménu zdarma a zimní šálu a čepici jako dárek. Akce platí pro webhostingové modely STATIC, SLIM, LITE, PROFI nebo BUSINESS s platebním obdobím minimálně 1 rok, objednané i uhrazené v průběhu prosince 2006.

Navíc všechny .CZ domény zaregistrované od října do konce roku 2006 prodlouží ACTIVE 24 svým zákazníkům zdarma o jeden rok.

ACTIVE 24 (www.active24.cz) je největším českým registrátorem domén a poskytovatelem webhostingových služeb. Společnost je součástí skupiny Active 24 ASA (www.active24.com), pan-evropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v norském Oslu, pobočkami ve Spojeném království, Švédsku, Nizozemsku, Polsku a České republice a virtuální přítomností v dalších devíti evropských zemích, který poskytuje služby více než 280.000 zákazníků. Stoprocentním vlastníkem Active 24 ASA je koncern Mamut ASA (www.mamut.com).

Více informací na www.active24.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).