Hlavní navigace

Prestigio Bluetooth hands free na sluneční energii: Další krok k bezpečnému telefonování za jízdy

[Tisková zpráva] Praha, 25. 2. 2009 – Společnost Prestigio uvedla na český a slovenský trh nové bluetooth hands free, které má schopnost dobíjet se během jízdy prostřednictvím sluneční energie, a tak umožňuje delší a pohodlnější telefonování. Prestigio Solar Bluetooth hands free je určeno zejména motoristům. Využít ho ale může každý, kdo potřebuje telefonovat a zároveň mít obě ruce volné.

Sdílet

Prestigio Solar Bluetooth hands free využívá technologii bluetooth 2.1 pro přenos dat a hlasu. Na jedno nabití přístroj vydrží až 15 hodin telefonických hovorů anebo 500 hodin v pohotovostním režimu. Pro kvalitnější přenos hlasu je zařízení vybavené výkonným reproduktorem a mikrofonem postaveným na technologii DSP. Zařízení navíc podporuje množství užitečných funkcí, jako je například odmítnutí hovoru, hlasové vytáčení, automatické znovuvytáčení, automatické znovupřipojení, podržení hovoru nebo vytočení posledního volaného čísla.

Díky elegantnímu držáku snadno připevníte Prestigio Solar Bluetooth hands free na čelní sklo automobilu, a tak se může během jízdy dobíjet a nepřekážet ve výhledu.

O společnosti Prestigio
Prestigio je dynamická společnost působící na poli IT, která přináší na trh řešení pro digitální domácnost a podnikové zákazníky. Za několik roků se stala dodavatelem jedinečných hi-tech řešení a produktů spotřebního trhu. Hlavní zaměření společnosti směřuje na digitální domácnost a digitální kancelář. Investicí do kombinace „The Art of Hi-Tech“ (řešení, kdy se hi-tech produkty stávají součástí umění) si společnost vytvořila jedinečnou pozici na trhu. Společnost Prestigio aktivně působí v regionu EMEA prostřednictvím zástupců a obchodních partnerů v klíčových obchodních centrech regionu a svým zákazníkům nabízí excelentní portfolio špičkových IT produktů a přidaných služeb.

Pro více informací navštivte: www.prestigio.com, www.prestigio.cz, nebo www.prestigio.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).