Hlavní navigace

Prestigio přichází s ultratenkým stylovým Bluetooth hands-free

[Tisková zpráva] Praha, 1. 8. 2008 – Společnost Prestigio uvedla na český a slovenský trh nové zařízení pro mobilní komunikaci – ultratenké Prestigio Bluetooth hands-free.

Sdílet

Nové Bluetooth hands-free je určeno zákazníkům, pro které je mobilita důležitou součástí každého dne. Uplatnění najde zejména při jízdě autem, ale stejně dobře poslouží i v kancelářích nebo domácnostech. Současně je prvním zařízením nové řady produktů, které plánuje společnost Prestigio postupně uvést na trh během roku 2008. Vždy se bude jednat o stylové bluetooth doplňky, určené pro zvýšení konektivity a mobility uživatelů.

Prestigio Bluetooth hands-free má kreativní design a velké množství praktických funkcí, jako například možnost odmítnutí hovoru, hlasové vytáčení, automatické obnovování spojení, vytočení posledního volaného čísla (redial) atd. Ovládání je uživatelsky příjemné a intuitivní. Li-Polymerová baterie zaručuje až 12 hodin hovoru a až 15 dní práce v pohotovostním režimu. Dobíjení je velmi snadné a zákazník má možnost nabíjet i přímo v autě prostřednictvím přiložené auto nabíječky. U zařízení je použit vysoce kvalitní mikrofon i reproduktor, a tak společně s funkcí digitálního rušení ozvěn přispívají k jasnému a čistému přenosu hlasu. Dosah hands-free je až 10 metrů a uživateli zatíží kapsu hmotností jen 100 g.

Základní technické parametry:

  • Ultratenký design
  • Automatické obnovení spojení
  • Odmítnutí hovoru, Vytočení posledního volaného čísla (redial), Hlasové vytáčení, Funkce Mute
  • Délka hovoru až 12 hodin – Výkonný reproduktor a mikrofon
  • Dosah bluetooth až 10 metrů

O společnosti Prestigio
Prestigio International Inc. je jedním z nejdynamičtěji se vyvíjejících mezinárodních výrobců LCD displejů a TV přijímačů, přenosných počítačů a poslední dobou i plazmových TV přijímačů. Dříve byla společnost u expertů IT průmyslu známá jako dodavatel světových značek, které prodávaly produkty společnosti pod různými názvy. V roce 2002 se však top manažeři společnosti rozhodli vstoupit na mezinárodní trh pod svojí vlastní značkou Prestigio. V současnosti je společnost Prestigio aktivně spojená s EMEA regionem, který řídí prostřednictvím tří obchodních zastupitelství nacházejících se v západní Evropě (Gorinchem, Holandsko), v centrální a východní Evropě (Praha, Česká republika), a v CIS (Moskva, Ruská federace).

Pro více informací navštivte: www.prestigio.com, www.prestigio.cz, nebo www.prestigio.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).