Hlavní navigace

Prestigio DataRacer II od designéra Alfy Romeo

[Tisková zpráva] Praha, 10. 8. 2009 – Společnost Prestigio představila nový přírůstek do své produktové řady Racer – externí pevný disk Prestigio DataRacer II (DR2). Tento disk se podobně jako jeho předchůdce DataRacer I vyznačuje vysokým výkonem. Liší se od něj ale dravějším designem, který vytvořili návrháři z kyperského studia Demades Design pod vedením Nicolase Demadese. Ten se mimo jiné podílel na tvorbě designu aut italské značky Alfa Romeo a automobilů skupiny DaimlerChrysler.

Sdílet

Prestigio DR2 je výkonným přenosným 2,5” eSATA diskem s kapacitou až 500 GB a rychlostí do 7200 ot./min. Je vybavený eSATA portem pro maximální přenosovou rychlost a k napájení využívá druhý USB 2.0 port. Pro zvýšení přenosové rychlosti až o 25 % v porovnání s běžnými externími disky je DR2 vybaven softwarovým Turbo módem od společnosti FNet.

Tento plug-and-play disk je kompatibilní se současnými operačními systémy společnosti Microsoft, Mac OS a Linux. Každý zákazník už tradičně dostane společně s DR2 i ochranné kožené pouzdro ve stejném barevném provedení.

Základní charakteristiky:

  • Vysokorychlostní eSATA port
  • Softwarový Turbo mód (pro zvýšení přenosové rychlosti dat až o 25 %)
  • Kompatibilita s PC i s Mac
  • Design inspirovaný automobily v ohnivě červené s karbonovými detaily
  • Ochranné kožené pouzdro
  • Rozměry: 148×94×24 mm
  • Záruka 2 roky

Prestigio DR2 je k dispozici v následujících kapacitách a cenách:

  • Model PDR232, kapacita 320 GB (5400 ot./min) – 3099,– Kč
  • Model PDR250, kapacita 500 GB (5400 ot./min) – 3949,– Kč
  • Model PR2F50, kapacita 500 GB (7200 ot./min) – 5299,– Kč

O společnosti Prestigio
Prestigio je dynamická společnost působící na poli IT, která přináší na trh řešení pro digitální domácnost a podnikové zákazníky. Za několik roků se stala dodavatelem jedinečných hi-tech řešení a produktů spotřebního trhu. Hlavní zaměření společnosti směřuje na digitální domácnost a digitální kancelář. Investicí do kombinace „The Art of Hi-Tech“ (řešení, kdy se hi-tech produkty stávají součástí umění) si společnost vytvořila jedinečnou pozici na trhu. Společnost Prestigio aktivně působí v regionu EMEA prostřednictvím zástupců a obchodních partnerů v klíčových obchodních centrech regionu a svým zákazníkům nabízí excelentní portfolio špičkových IT produktů a přidaných služeb.

Pro více informací navštivte: www.prestigio.com, www.prestigio.cz, nebo www.prestigio.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).