Hlavní navigace

Prestigio uvádí řadu MultiPad Android™ Tablet PC

[Tisková zpráva] Praha, 24. února 2011. Prestigio, mezinárodní výrobce stylových IT produktů, uvádí na trh novou produktovou řadu MultiPad tablet PC založenou na Androidu™. Kolekce Tablet PC založená na OS Android™ obsahuje série: 3, 5 a 7.

Sdílet

“Prestigio MultiPad představuje rozšíření velmi úspěšné řady mobilních zařízení, jako jsou Prestigio GPS GeoVision a eBook čtečky, které mají již vedoucí pozici v mnoha zemích. Díky tomu nyní nabízíme kompletní škálu velmi atraktivních a konkurenceschopných produktů”, říká Yuri Antoshkin, COO  Prestigio.

Řada Prestigio MultiPad nabízí vysokou kvalitu, uživatelsky příjemné ovládání a opravdovou multimediální zábavu. Stylový design a vynikající poměr cena/výkon osloví širokou skupinu uživatelů.

Společným rysem všech produktů je přítomnost WIFI, G-senzoru a baterie s extra-dlouhou výdrží. Další výhodou je nízká hmotnost a extra štíhlý stylový design.

Práci na cestách umožňuje předinstalovaný Office Suite Pro,  kompatibilní s Microsoft Office 2003/2007 a 2010.

Multipad řada 7 nabízí unikátní uživatelské prostředí Prestigio. To umožňuje velmi snadné a pohodlné ovládání. Pracovní plocha se skládá ze 4 částí. V horní polovině naleznete ikony, seskupené do kategorií “LIFE”, “BUSINESS” a “ENTERTAINMENT”.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

Pod ikonami je miniaplikace Prestigio obsahující informace o počasí, RSS informační kanály a hodiny s několika funkcemi jako je budík, stopky atd. Kromě toho v levém a pravém horním rohu nalezne uživatel přímé odkazy na Prestigio průvodce a knihovnu Appslib s více než 30,000 aplkacemi pro systém Android™. 

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

.

Základním modelem produktové  řady je PMP3084B, který nabízí mobilní tablet s vysokým rozlišením displeje 8.4” ve formátu 4:3. Tento model je nejen vynikající eBook čtečkou, ale díky WIFI otevírá také svět  audio-vizuální zábavy.

Do 5. serie Prestigio Multipad patří 7” model 5070C a 10.1” 5100C. Nabízí skvělé vlastnosti – HD video playback,  USB2.0 host atd., to vše v atraktivním štíhlém designu.

Pro nejnáročnější uživatele je určena 7.serie se 7” modelem 7070C a 10.1” 7100C. Tyto modely nabízejí: vysoké rozlišení multidotykové obrazovky a vynikající konektivitu přes WIFI a Bluetooth. Zážitek z mobilních 3D her umocní hardwarová akcelarace videa. Široký výběr dalších funkcí činí tyto modely nejlepšími společníky pro práci i volný čas, bez ohledu na to, zda jste doma nebo na cestách. Modely PMP7070C a PMP7100C jsou se svou váhou 300 a 480g a tloušťkou (12mm) jedny z nejlehčích a nejtenčích Android™ Tablet PC.

Prestigio MultiPad nabízí řadu předinstalovaných aplikací a multimediální obsahu. Další doplňky jsou připraveny ke stažení z AppsLib.com a Media.Prestigi­oPlaza.com.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).