Hlavní navigace

Prestigio uvolňuje update pro Suite 2010 na Kubuntu 10

[Tisková zpráva] Rozšířená verze - nyní k dispozici

Sdílet

Limassol / Mnichov / Londýn. Společnost Prestigio, mezinárodní dodavatel produktů pro digitální kancelář a domácnost a společnost Canonical Ltd., komerční sponzor Ubuntu, představují novou a vylepšenou verzi Prestigio Suite 2010 založenou na Kubuntu 10. Po uvedení one-step instalační sady, která měla velký úspěch – pokračuje její další vývoj a zlepšování. Kromě různých optických změn ve vzhledu KDE(K Desktop Environment – desktopové prostředí pro Linux a další unixové operační systémy), byly přidány důležité technické prvky.

Mezi ně patří podpora Intel® Atom™ procesorů 330 a integrace nejnovějších ovladačů čipových sad NVIDIA ION™.

Navíc nová verze Prestigio Suite nabízí Adobe Flash Player 10.1 a co je nejdůležitější, podporuje Adobe Air . Adobe Air, také známý jako Adobe Integrated Runtime je multi-platformní prostředí vyvinuté Adobe Systems pro vývoj funkčně bohatých internetových aplikací s použitím Adobe flash, HTML atd., které mohou být nasazeny jako desktopové aplikace.

Byly zpracovány také aktualizace a provádění různých integrovaných aplikací, jako je OpenOffice, více než 70 volitelných widgets (miniaplikací), webových aplikací (např. Google Finance, Skype, BCC počasí, Firefox, Youtube Video-Hosting) a media aplikace (pro prezentace, video/přehrávání hudby, FBReader a kompletní media centra XBMC).

Původní první verze Prestigio Suite založená na Kubuntu 9 byla vyvinuta pro Prestigio ION Super Slim 230. Současná verze založená na nejnovějších Kubuntu 10 je nyní kompatibilní s:

  • Prestigio ION Super Slim 230
  • Prestigio ION Super Slim 330
  • Prestigio ION Emporio 330

Prestigio Suite 2010 na Kubuntu 10 je volitelný operační systém pro Netbooky a Nettopy. Zdarma ke stažení ho naleznete na suite.prestigio.com a prestigioplaza.com.

Obrázky: http://marketin­g.prestigio.com/$Pic­tures_of_Produc­ts/Prestigio%20Su­ite%20on%20Ku­buntu/screenshot­s_ps2010/

Video: http://www.you­tube.com/watch?v=8×zC-uN15ms

O společnosti Prestigio
Prestigio je dynamická společnost působící na poli IT, která přináší na trh řešení pro digitání domácnost a podnikové zákazníky. Značka Prestigio nabízí exkluzivní kombinaci elegance, vysoké kvality produktů, moderní technologie a designu. Společnost Prestigio aktivně působí v regionu EMEA prostřednictvím zástupců a obchodních partnerů v klíčových obchodních centrech regionu a svým zákazníkům nabízí excelentní portfolio špičkových IT produktů a přidaných služeb. Více informací naleznete na www.prestigio.cz a www.prestigio.com.

O společnosti Canonical
Canonical poskytuje inženýring, profesionální a online služby partnerům Ubuntu a zákazníkům na celém světě. Společnost Canonical stojící za projektem Ubuntu, se zavázala k vývoji a podpoře Ubuntu – populárního a rychle se rozvíjejícího operačního systému. Jejím cílem je zajistit, aby Ubuntu bylo k dispozici pro všechny organizace i jednotlivce.

Společnost Canonical spolupracuje výrobci počítačového hardwaru, poskytuje podporu a školení pro podniky a nabízí online služby přímo koncovým uživatelům. Více informací naleznete na www.canonical.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).