Hlavní navigace

Prestigio WGT PC - certifikovaný herní výkon

[Tisková zpráva] Praha/Brno, 21. 10. 2008 – V rámci mezinárodních veletrhů Invex – Digitex, které se konaly 6. - 9. října 2008, proběhl turnaj v hraní počítačových her World GameMasters Tournament (WGT). Společnost Prestigio se stala oficiálním partnerem a dvorním dodavatelem certifikované herní sestavy Prestigio WGT PC českého WGT turnaje pro rok 2008. Společnost Prestigio pro potřeby turnaje nainstalovala sto kusů herní sestavy Prestigio WGT PC.

Doba čtení: 1 minuta

Prestigio WGT PC je sestavené z nejnovějších komponentů společnosti Asus a Intel, které jsou sladěny tak, aby poskytovaly maximální herní výkon. Základem soutěžní sestavy je procesor Intel Core 2 Duo E8400 (3,00 GHz) a grafická karta Asus EN9800GT Ultimate. Počítač má k dispozici 2 GB operační paměť, rychlý 500 GB pevný disk a DVD-RW vypalovačku s funkcí lightscribe. Operačním systémem je Microsoft Windows Vista Ultimate.

Potenciální zájemci si tuto certifikovanou sestavu budou moci zakoupit přímo u dealerů společnosti Prestigio.

Technické parametry Prestigio WGT PC:
Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 (3,00 GHz)
Základní deska: Asus P5QL PRO
Operační paměť: 2 GB (800 MHz DDR2)
Grafická karta: ASUS EN9800GT ULTIMATE
Pevný disk: 500 GB (7200 ot./min. SATA-3G/32 MB)
Optická mechanika: DVD-RW LightScribe
Operační systém: Microsoft Windows Vista Ultimate

O společnosti Prestigio
Prestigio International Inc. je jedním z nejdynamičtěji se vyvíjejících mezinárodních výrobců LCD displejů a TV přijímačů, přenosných počítačů a poslední dobou i plazmových TV přijímačů. Dříve byla společnost u expertů IT průmyslu známá jako dodavatel světových značek, které prodávaly produkty společnosti pod různými názvy. V roce 2002 se však top manažeři společnosti rozhodli vstoupit na mezinárodní trh pod svojí vlastní značkou Prestigio. V současnosti je společnost Prestigio aktivně spojená s EMEA regionem, který řídí prostřednictvím tří obchodních zastupitelství nacházejících se v západní Evropě (Gorinchem, Holandsko), v centrální a východní Evropě (Praha, Česká republika), a v CIS (Moskva, Ruská federace).

Pro více informací navštivte: www.prestigio.com, www.prestigio.cz, nebo www.prestigio.sk. Všechny ochranné známky a registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.