Hlavní navigace

Prezentace českých IT firem v Dánsku pod záštitou Czech ICT Alliance

[Tisková zpráva] Česká agentura na podporu obchodu/CzechTrade ve spolupráci s Czech ICT Alliance pořádá 17. dubna v dánském hlavním městě Kodani specializovanou prezentaci českých IT firem. V průběhu akce se budou moci zástupci českých firem setkat s potenciálními partnery či zákazníky z Dánska.

Sdílet

Cílem akce, která je jednou z největších specializovaných prezentací v rámci tohoto teritoria, je zejména podpora vývozu produktů a služeb českých ICT firem, navázání kontaktů s potenciálními obchodními partnery za minimálních nákladů. Každá česká firma si hradí pouze cestovní náklady a drobný administrativní příspěvek. Za to si může vyspecifikovat konkrétní firmy, resp. obory firem, se kterými chce spolupracovat. Vyškolení místní konzultanti pak českým společnostem budou domlouvat osobní jednání.

Prezentace se zúčastní zástupci českých ICT firem Profinit, Pike Electronic, Cleverbee, Spring Systems, Grisoft, EEA, Ness, CN Resources International a Zoner Software.

V rámci prezentace budou pracovníci dánské kanceláře agentury CzechTrade shromažďovat individuální poptávky zástupců dánských firem. Díky agentuře CzechTrade, resp. Czech ICT Allianci získávají české IT firmy, které se prezentace zúčastní, nejen možnost nabídnout své produkty a služby dánským firmám, jež prostřednictvím oficiálních organizací osloví dánská pobočka CzechTrade, ale také přehled o dánském trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).