Hlavní navigace

Prezentace revoluční verze Microsoft Exchange Server 2010

[Tisková zpráva] Praha, 10. 11. 2009 - Spolu se slavnostním uvedením nové verze produktu Microsoft Exchange Server 2010 na český trh organizuje společnost Infinity a.s. a Microsoft prezentaci, na které bude představen jeden z nejdůležitějších komunikačních nástrojů současných firemních systémů. Vedle uvedení hlavních rozdílů a vlastností této revoluční verze se představí i bezpečnostní řešení rodiny produktů Microsoft ForeFront, které zajišťuje ochranu klientských počítačů a serverů, serverových aplikací a sítí.

Sdílet

V druhé části semináře se mohou účastníci seznámit s velkým milníkem v oblasti virtualizace Hyper – V verze 2, který je součástí Microsoft Windows Server 2008 R2 a s řešením Microsoft System Center, které usnadňuje IT specialistům jednotný pohled a správu fyzických a virtuálních IT prostředí v datacentrech, stolních počítačích i zařízeních. Tento blok uspokojí všechny, kteří zvažují obnovu nebo konsolidaci serverů i ty, kteří se zajímají o nejnovější trendy a praktické ukázky ze správy virtualizovaného a fyzického prostředí.

Třetí část prezentace je vymezena pro zástupce státní správy, kteří zvažují zřízení Technologického centra v rámci své obce s rozšířenou působností. V průběhu této prezentace zazní technické specifikace a informace o doporučené architektuře a struktuře studie proveditelnosti, která bude v rámci přípravy projektu v jednotlivých samosprávných celcích realizována.

Všichni zúčastnění zájemci získají kromě bezplatné účasti i slevy na odborné školení všech produktů Microsoft a 10 % slevu na služby (instalace, implementace, …) od Infinity a.s.

Více informací naleznete na http://www.in­finity.cz/Stran­ka/partnerske-akce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).