Hlavní navigace

PREZIDENT REPUBLIKY EXKLUZIVNĚ V NEDĚLNÍ PARTII

[Tisková zpráva] V neděli 26. 10. 2008 ve 13.00 přivítá moderátor Petr Šimůnek v diskusním pořadu Televize Prima Nedělní partie exkluzivního hosta – prezidenta republiky Václava Klause. Tato Nedělní partie bude odlišná i prostředím. Tentokrát se bude vysílat přímo z prostor Pražského hradu.

Sdílet

Jedná se o první vystoupení prezidenta Klause v obdobném typu pořadu od jeho znovuzvolení, tj. po sedmi měsících, a opět se tak stane v Nedělní partii. Že i pro moderátora je tato Partie jiná, potvrzují i jeho slova: „Každá Partie s prezidentem je jiná, resp. výjimečná. Prezident Klaus je výjimečný host nejen svým postavením, ale především osobností, to zkrátka platí. Není to ale tak, že bych měl oněmět a nábožně poslouchat. Je to normální diskuse, která navíc bývá velmi zajímavá. A ze zkušenosti třeba vím, že se vyplatí nechat pana prezidenta dokončit větu – na rozdíl od mnohých jiných politiků si můžu být totiž jistý, že bude mít hlavu a patu,“ uzavírá Petr Šimůnek.

A hlavní témata, o kterých se bude hovořit, kromě ohlédnutí se za uplynulými sedmi měsíci? Aktuální politická situace, naše postavení v Evropě a také současná finanční krize.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).