Hlavní navigace

Přichází nová verze informačního systému Altus Vario

[Tisková zpráva] Praha, 23. září 2008 – Společnost Altus software vyvinula novou verzi svého úspěšného produktu, komplexního podnikového informačního systému Altus Vario. Altus Vario 12 nabízí oproti předchozí verzi řadu praktických vylepšení.

Sdílet

Software spolehlivě zajišťuje firmám pořádek v zakázkách, dokladech, financích a dává jim ucelený přehled o veškeré firemní agendě. Dokáže se dokonale přizpůsobit jakékoliv firmě a jejím zvyklostem. Charakterizuje ho plná automatizace rutinních činností a důraz na podporu podnikových procesů. „Altus Vario 12 charakterizuje orientace na hladké fungování všech firemních agend. Při vývoji jsme se zaměřili na maximální účelnost a praktičnost,“ uvedl Štěpán Pokorný, ředitel Altus software. „Samozřejmě jsme zachovali vysokou variabilitu, pro náš produkt typickou.“

Důraz na efektivitu projevující se zejména v přepracovaném uživatelském rozhraní, důsledné centrální administrace a automatických stahováních aktualizací, zcela zásadních z hlediska legislativy, představují hlavní charakteristiku nového produktu. Altus Vario 12 nabízí též nový design, který obsahuje prvky – dialogová okna – vztahující se vždy ke konkrétním situacím. Systém tak lze intuitivně a rychle ovládat.

„Altus Vario 12 dělá správné věci ve správný čas. Je přesně takové, jaké potřebujete: variabilní. Respektuje jedinečnost každé firmy a vyniká rozsáhlými možnostmi přizpůsobení,“ řekl obchodní ředitel Altus software s.r.o. Miloš Novák. „Vario 12 nabízíme rovněž v jednoduchém licenčním modelu.“

Altus Vario (www.vario.cz) bylo vytvořeno s ohledem na potřeby malých a středních firem. Jeho používání je vysoce intuitivní, pořízení a správa jsou finančně nenáročné.

O společnosti Altus software s.r.o.
Společnost Altus software patří mezi nejvýznamnější české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává ERP/CRM řešení zaměřené na střední firmy. Nejznámějšími softwarem společnosti je komplexní podnikový systém Altus Vario.