Hlavní navigace

PŘIJĎTE S NÁMI OSLAVIT ROK NA VLNĚ 100,7 FM!

[Tisková zpráva] První narozeniny oslaví 12. ledna 2007 od 19,30 hodin v pražském klubu Abaton Český rozhlas 4 – Radio Wave. Za necelý rok existence stanice přesáhla laťku 50.000 týdenních posluchačů a vybudovala si tak pevnou pozici v regionálním éteru. Vícežánrový mix, který denně nabízí vlna 100,7 FM, se proto objeví i na třech pódiích klubu Abaton.

Sdílet

Slavit se bude napříč hudebním spektrem. „Všichni interpreti, kteří přijdou rádiu popřát, mají své pevné místo v playlistu stanice,“ říká hudební dramaturg ČRo 4 – Radio Wave Tomáš Turek. Domácí hudba podle jeho slov není jenom Divokej Bill a Kabát. Radio Wave se proto už rok snaží dát prostor všem kvalitním interpretům.

V klubu Abaton na návštěvníky čeká kvalitní český hip hop v podání Gipsy.cz, divoké i zasněné kytarovky jakými jsou Nierika, Khoiba a Landmine Spring. Další pódia obsadí funk a pohodový chillout z gramofonů DJ`s Radia Wave. Kromě těchto zkušených interpretů chce Radio Wave představit i zatím nepříliš známé, ale o to zajímavější projekty jako jsou Please the Trees – kapela nominovaná stanicí na Eurosonic Awards 2007, The Bridge – objev slovenské rockové scény nebo Lealoo – první vítěz projektu Radia Wave na podporu začínajících kapel Startér.

„Těšit se můžete i na mistrovský a sexy breakdance a možná přijde i překvapení!“ připomíná ředitel ČRo 4 – Radio Wave Ladislav Lindner-Kylar. Party začíná v 19:30 a slavit se bude celou noc. Vstupné za nadupaný line-up je více než lidové – 150Kč v předprodeji sítě Ticketstream a 180Kč na místě. Výtěžek z akce bude věnován na konto projektu na záchranu goril ve volné přírodě – www.odhaleni.cz, který probíhá v režii sesterské digitální stanice ČRo Leonardo.

Partnery narozenin jsou TV Óčko, Atlas ICQ, deník Metro, hudební server Freemusic.cz a společnost EasyJet.com.

Vstupenky v síti Ticketstream včetně všech hypermarketů Globus a cestovních kanceláří Čedok a Firo Tour, www.ticketstre­am.cz, tel. 224 263 049, e-mail: ticket@ticketic­ketstream.cz.

Na tuto akci můžete zakoupit e-tickets, které si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova. Vstupenky rovněž zakoupíte v sídle Radia Wave (Jeseniova 36, Praha 3, tel: 22 155 2342).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).