Hlavní navigace

Přijít, vidět, zvítězit! Ale hlavně pobavit!

[Tisková zpráva] To je úkolem všech, kteří přijdou na nové konkurzy do komediální show Na stojáka. Zvítězí samozřejmě jen ti nejlepší. Ale nemyslete si, že upoutat pozornost návštěvníků baru, kteří sem přišli, je jednoduché. Nikdo je nenabádá, kdy mají být tiše, kdy nadšením dupat. Už si to vyzkoušelo hodně bavičů a dokonce i profesionální herci vážně tvrdí, že jim bylo často úzko.

Sdílet

Pobavit diváky vlastní scénkou jen za použití mikrofonu není tedy úkol jednoduchý. Ale pro všechny, kdo vtipem jen srší a mají dostatek sebevědomí, to za zkoušku určitě stojí. Navíc z podzimních konkurzů nevzešel žádný vítěz: proto se vedení HBO rozhodlo výhru tentokrát zdvojnásobit. První místo je rovné 2 000 USD, druhé 1 000 USD a třetí 200 USD.

Lumír Tuček, který neohroženě vystupuje v každém tomto pořadu, a navíc jej doprovází, vzkazuje všem odvážlivcům: V pořadu Na Stojáka vystupují prakticky všichni, kteří u nás v tomto zábavném žánru něco znamenají. Čekáme už jen na tebe. Vystup z řady a přijď! Uděláme z tebe hvězdu! Zařadíš se mezi Humoristy, Baviče a Obdivované, jako jsou Tomášové Hanákové, Matonohové a Kočičkové.

Pořad Na stojáka se od loňského září pravidelně objevuje i v rádiu. A to v live show osvědčené dvojice bavičů Miloše Pokorného a Romana Ondráčka, která se vysílá každý den od 16 do 18 hodin na Expresradiu. „Stojákovi“ jsou pravidelně věnovány čtvrtky od 17 hodin. Miloš Pokorný k tomu dodává: Líbí se nám žánr stand-up comedy, který chceme podpořit a pomoct HBO najít skrze rádio nové talenty. Oslovujeme nové adepty a zveme je na chystané konkurzy. Ne každý může pořad sledovat na HBO, proto ho posluchačům přibližujeme. Vysíláme nahrávky z televizního vysílání Na stojáka, a to jak se známými osobnostmi, tak s amatéry. Také si do vysílání pravidelně zveme hosty ze Stojáka. Prozatím měli posluchači možnost slyšet Roberta Nebřenského, Lenku Vychodilovou, Tomáše Matonohu a Lumíra Tučka.

HBO přináší v pořadu Na stojáka Hromadu Báječného Obveselení. Máte-li chuť a zápal se na tomto pořadu podílet a účastnit se nových konkurzů, kontaktujte produkci T.H.A. co nejdříve prostřednictvím e-mailu nastojaka@tha.cz nebo telefonicky na čísle 602 133 449.

Konkurz vybraných „bavičů“ proběhne v několika termínech: v úterý 24. ledna, 7. a 21. února, 7. a 21. března (vždy od 18:30 hodin) v Aloha Baru (Dušní 11, Praha 1). Samotné natáčení a vyhlášení vítězů spolu s předáním cen proběhne 2. nebo 9. dubna v Lucerna Music Baru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).