Hlavní navigace

Prima COOL a Re-Play v Ostravě uspěly

[Tisková zpráva] V rámci letních aktivit TV Prima COOL na hudebních festivalech se 15. 7. na Colours of Ostrava uskutečnilo v zeleném stanu Prima COOL soutěžní setkání s pořadem Re-Play. Během dvou hodin závodních automobilových jízd na konzoli Forza 2 se vystřídaly bezmála tři desítky soutěžících. Další Re-Play soutěžení se uskuteční 6. 8. na Sázavafestu v Benešově, kde po celou dobu festivalu (4.–6. 8.) nabídne stan Prima COOL také své další tradiční aktivity.

Sdílet

Prima COOL se již stala neodmyslitelnou součástí mnoha letních hudebních festivalů. I letos nabízí stan této televizní stanice kromě klasického baru, klubového posezení a večerních hudebních party s různými dýdžeji mnohé další aktivity – minifotbálek, tetování technikou airbrush a nově neformální setkání s herním pořadem Re-Play. Do zeleného stanu Prima COOL zavítalo velké množství návštěvníků, v pátek 15. 7. se navíc mohli setkat s moderátory pořadu Re-Play a zasoutěžit si na dvou herních konzolích.

Každý, kdo se „projel“ na herním simulátoru sportovní jízdy, měl šanci získat jednu ze tří PC her. Stačilo patřit ke třem nejrychlejším. Navíc ten, kdo zajede nejlepší čas ze soutěžících na všech festivalech, kterých se magazín Re-Play zúčastní (Colours of Ostrava, Sázavafest a JoyRide), může získat hlavní cenu soutěže pořadu Re-Play – konzoli Xbox 360. Moderátor herního magazínu Mikoláš Tuček radil, jak v simulované jízdě bez karambolů uspět, a pravidelně zaznamenával časy jednotlivých soutěžících. Postupně se tak jména a časy vršily na improvizovaném žebříčku úspěšnosti od nejrychlejších po nejpomalejší. Ostravským vítězem s nejsvižnější jízdou se stal Lukáš Malina. Další moderátorská tvář pořadu Alžběta Trojanová se věnovala hráčům na konzoli Xbox 360. Z aplikací u nich uspěla zejména simulace boxerských zápasů. Vedle vysvětlení herních pravidel měli návštěvníci stanu Prima COOL rovněž možnost vyměnit si s moderátory své zkušenosti z hraní počítačových her a konzolí.

Další setkání s pořadem Re-Play, soutěžením, a zejména s moderátory herního magazínu Alžbětou Trojanovou a Mikolášem Tučkem se uskuteční v Benešově na Sázavafestu 6. 8. od 14 hod.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).