Hlavní navigace

Prima COOL hledá českou rodinu Simpsonových

[Tisková zpráva] Televizní kanál Prima COOL, který minulý týden zaznamenal v podílu na trhu u cílových skupin 15-40 a 15-54 rekordních hodnot, vyhlašuje soutěž s názvem Hledá se česká rodina Simpsonových. Úkolem je najít osoby, které se podobají postávám z oblíbeného animovaného seriálu, dát je dohromady a zaznamenat tuto sešlost na fotografii nebo videem. Od pondělí 18. 1. mohou soutěžící na webové adrese www.prima-cool.cz umisťovat své práce. Z došlých příspěvků vybere porota dvacet nejzdařilejších, z nichž pak návštěvníci zmíněných webových stránek zvolí vítěznou fotografii nebo video. Výherce bude vyhlášen 15. 4.

Sdílet

V průběhu soutěže budou došlé příspěvky na webu TV programu Prima COOL postupně zveřejňovány. Ovšem teprve od 16. 3. bude známo, které snímky postoupily do top dvacítky. Z nich pak bude hlasováním zvolen vítěz. Ten vyhraje hlavní cenu – LCD televizi Samsung. A také DVD Simpsonovi ve filmu a Simpsonovi 1.–3. sezona. Ale ani autoři dalších devatenácti z dvaceti nejzajímavějších příspěvků nepřijdou zkrátka. Na každého z nich čeká DVD Simpsonovi ve filmu.

Soutěž probíhá od 18. 1. do 15. 4. 2010. Možnost zařadit příspěvky do soutěže bude ukončena 28. 2. Období od 1. 3. do 15. 3. bude porota z došlých prací vybírat dvacet nejzajímavějších příspěvků, které budou od 16. 3. vystaveny na uvedené webové adrese. Tímto okamžikem bude zahájeno hlasování návštěvníků webu TV Prima COOL. Svému favoritovi budete moci poslat hlas do úterý 6. 4. V následujícím týdnu dojde 15. 4. k vyhlášení vítěze.

Soutěžní příspěvky lze zasílat výhradně prostřednictvím soutěžního formuláře na webových stránkách Prima COOL. Přijímány jsou fotografie s maximální datovou velikostí 1 MB a minimální šířkou 1000 pixelů. Nebo video ve formátu *.avi, či *.mpg – maximálně 1 minutu dlouhé. Složení poroty, která vybere nejzajímavější dvacítku příspěvků, bude oznámeno v průběhu února.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).