Hlavní navigace

Prima COOL je na začátku září třikrát mediálním partnerem

[Tisková zpráva] Prima COOL je o prvním víkendu v září mediálním partnerem hned tří akcí.

Sdílet

Svůj zelený stan rozvine na sportovně-hudebním festivalu Joyride v Praze. Logo nového programu Televize Prima se objeví také na Pilsner Festu v Plzni a navštíví i pražskou klubovou scénu při koncertu Macy Gray.

Už 4. a 5. 9. se koná na březích Vltavy šestý ročník sportovně zaměřeného hudebního festivalu Joyride. Do Braníka zamíří 5. 9. i zelený stan COOL s velkou nabídkou relaxace pro každého. Joyride představí mnoho předních borců v adrenalinových sportech a vedle kytarových hardrockových kapel si na své přijdou i příznivci hip hopu. Festival disciplíny představuje formou závodů nebo exhibic. Držitelé mnoha titulů z Čech, ale i ze světa předvedou sporty jako skateboarding, freestyle bmx, wakeboarding nebo freestyle motocross.

Ve stejné dny jako pražský festival proběhne v Plzni oslava plzeňských piv, gastronomie a hudby – Pilsner Fest. Dvoudenní svátek, jehož je Prima COOL poprvé mediálním partnerem, nabídne na čtyřech pódiích celkem 23 kapel nejrůznějších hudebních žánrů. Doprovodnou akcí je G-City, městečko zábavy, ve Štruncových sadech. Na návštěvníky čekají také netradiční prohlídky pivovaru, muzea nebo historického podzemí.

V sobotu 5. 9. podpoří Prima COOL premiérový exkluzivní koncert Macy Gray v klubu SaSaZu v Praze. Zpěvačka narozená v roce 1967 se kromě své sólové kariéry věnuje jak skládání, tak produkování hudby nebo herectví. Hrála už v několika filmových hitech, jako jsou Training Day, Spider Man nebo Scary-Movie 3. Macy Gray vydává své páté album. Během kariéry nasbírala nespočet různých hudebních ocenění, kterým dominuje 5 nominací na ceny Grammy, z nichž proměnila ve vítezství jednu, a to za svůj celosvětově nejproslulejší hit I Try.