Hlavní navigace

Prima COOL na letních festivalech 2010

[Tisková zpráva] TV kanál Prima COOL opět zavítá na řadu letních hudebních festivalů a na tři z nich s sebou přiveze i svůj stan. Prvním stanovištěm bude festival Rock for People, který se koná v Hradci Králové od 3. do 6. 7. Několik dní poté bude vyslanec televizní stanice od 15. do 18. 7. lákat návštěvníky na festivalu Colours of Ostrava. Ve dnech 3. a 4. 9. budou moci okusit nabídku odpočinku i zábavy, kterou tento stan nabízí, i návštěvníci pražského sportovního hudebního festivalu Joyride. TV Prima COOL však podporuje také další letní festivaly. Na začátku července například chotěbořský Festival fantazie (1.–11. 7.) a v závěru srpna plzeňský Pilsner fest (27.–8. 8.).

Sdílet

V zeleném stanu s bílým logem nového televizního kanálu FTV Prima si budou moci návštěvníci odpočinout ve stylových sedacích pytlích, sledovat některé pořady z nabídky TV Prima COOL na plazmových obrazovkách a osvěžit se příhodným nápojem, který jim nabídne obsluha v improvizovaném baru. Klasickou odpočinkovou zónu obohatí i nevšední možnost nechat si od odborníků „potetovat“ tělo technikou Airbrush. K malování na tělo budou k dispozici šablony, které představují hravé varianty loga televizní stanice, jejíž grafický design byl již několikrát oceněn. Večer se stan promění v malou klubovou scénu, kterou roztančí známí DJ jako DJ Tráva, DJ Yannick a další.

Rovněž je pamatováno na speciální upomínkové předměty, které dostanou návštěvníci festivalů zdarma nebo za drobný obnos. K osvědčeným podsedákům, odznakům a samolepkám z minulého roku přibyly frisbee a tričko, ale také unikátní sirky. Vše speciálně vyrobené právě pro prezentaci TV Prima COOL na letních hudebních festivalech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).