Hlavní navigace

Prima COOL na letních festivalech 2011

[Tisková zpráva] TV kanál Prima COOL opět zavítá na řadu letních hudebních festivalů a na čtyři z nich přiveze i svůj stan. V něm najdou návštěvníci nejen odpočinkovou zónu, ale také možnost pobavení, a to včetně setkání a soutěžení s moderátory pořadu Re-Play. Kromě toho jsou pro příznivce stanice připraveny originální předměty s logem mladého televizního kanálu.

Sdílet

Prvním stanovištěm klimatizovaného stanu Prima COOL bude festival Colours of Ostrava, který se koná od 14. do 17. 7. V srpnu bude vyslanec televizní stanice od 4. do 7. 8. lákat návštěvníky Sázavafestu v Benešově a následně Open Air festivalu v Panenském Týnci (11.–13. 8.). Nabídku odpočinku a zábavy budou moci na začátku září (3. 9.) využít také návštěvníci pražského sportovního hudebního festivalu Joyride. TV Prima COOL však podporuje i další letní festivaly. Na začátku července to například bude chotěbořský Festival fantazie (30. 6.–10. 7.).

V zeleném stanu s bílým logem televizního kanálu FTV Prima si budou moci návštěvníci odpočinout ve stylových sedacích pytlích, sledovat některé pořady z nabídky TV Prima COOL na plazmových obrazovkách a osvěžit se nápojem, který jim nabídne obsluha v improvizovaném baru. Klasickou odpočinkovou zónu obohatí nevšední možnost nechat si od odborníků „potetovat“ tělo technikou airbrush. K malování na kůži budou k dispozici šablony v podobě hravých variant loga televizní stanice, jejíž grafický design byl již několikrát oceněn. Navíc si ti, kdo mají rádi vzrušení z minisportu, zahrají stolní fotbálek. Večer se stan promění v malou klubovou scénu, kterou roztančí dýdžejové jako Z-Aires, Beduan, Bazooka Joe, Drastics, Dramajacqua – live, HiFFI & Jacob – live.

Na třech festivalech se v rámci odpoledne s pořadem Re-Play odehraje setkání s moderátory tohoto televizního magazínu Alžbětou Trojanovou a Mikolášem Tučkem. Návštěvníci dostanou šanci vyměnit si s dvojicí postřehy z oblasti počítačových her a zasoutěžit si ve hře Forza Motorsport. Tři nejlepší hráči získají od tvůrců televizního magazínu jako výhru PC hru a ten, který zajede ve zmíněné hře nejrychlejší kolo (hodnotí se hráči ze všech tří festivalů), vyhraje dokonce herní konzoli Xbox 360. První Odpoledne s Re-Playem se uskuteční na festivalu Colours of Ostrava 15. 7. od 15 hod.

Rovněž je ve specifickém zeleném stanu pamatováno na speciální upomínkové předměty, které návštěvníci dostanou zdarma nebo za drobný obnos. K oblíbeným podsedákům, odznakům, samolepkám, frisbee a tričkům z minulého roku přibyly stylové pláštěnky v nezvykle malém obalu a unikátní obuv (šlapky v provedení Prima COOL a Prima LOVE). Vše speciálně upravené právě pro prezentaci TV Prima COOL na letních hudebních festivalech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).