Hlavní navigace

Prima COOL na začátku nového roku

[Tisková zpráva] Nový rok na programu Prima COOL otevírá animovaný seriál Simpsonovi. Není to však jediná novinka, která čeká na diváky dalšího programu FTV Prima. Na divácký úspěch z podzimu 2009 naváže novou třetí a čtvrtou řadou americká reality show Faktor strachu a premiéry si odbudou také sitcom Mimoni v Americe a další řada seriálu Chuck. Při reprízách dvou úspěšných sitcomů se budou moci diváci vrátit jak Zpátky do studia, tak do léta v parodii Pobřežní lýtka.

Sdílet

Animovaný seriál Simpsonovi bude uváděn od začátku ledna. Každý den uvidí diváci dva díly, a to od 18.35 a od 19.00. O víkendu na příběhy žluté rodinky, které mohou diváci sledovat od první série, naváže od 19.30 dalšími reprízovanými díly seriál Futurama.

Po rodince ze Springfieldu mohou od 4. 1. ve všední dny obdivovatelé extrémních zážitků sledovat novou řadu americké reality show Faktor strachu. Tato mimořádně adrenalinová soutěž, ve které účastníci plní 3 až 4 takřka nepředstavitelné úkoly, se pravidelně umisťuje na nejvyšších příčkách sledovanosti. Ve všední dny od 19.25 čekají odvážné soutěžící opět netradiční úkoly.

Do někdy až neuvěřitelných situací se nemusejí dostávat jen soutěžící, ale také obyčejná americká rodinka, kterou budou diváci na Prima COOL od 17. 1. kolem 13. hodiny navštěvovat po oba víkendové dny. V sitcomu Mimoni v Americe si Tolchuckovi nastěhují do domu nevšedního návštěvníka a s vtipem tomuto žánru vlastním se pokusí vybalancovávat střet vlastní americké kultury se světem islámu.

Zábavný bude také podvečer víkendových dnů. Repríza sitcomu Pobřežní lýtka od 1. 1. po 18. hodině nejen pobaví, ale také zahřeje. Název napovídá, že jde o parodii známého seriálu Pobřežní hlídka, který se – jak jinak – odehrává na slunném pobřeží. Stejně jako v létě budou divákům v repríze dělat společnost již oblíbení hrdinové. Pobledlý, avšak bodrý Notch Johnson a další členové jeho nepatrně tupého týmu, kteří těší divákovo oko jak extrémně vyrýsovanými svaly, tak lepými křivkami vnadných záchranářek.

Zachránit by občas potřeboval i kdysi bezvýznamný prodavač elektroniky Chuck. Při řešení svízelných situací v jeho nové nevšední životní etapě mohou být diváci Prima COOL od pondělí do středy od 20.15. Od 26. 1. pak budou v premiérové druhé sérii tohoto seriálu na vysoce střeženého „klienta“ CIA, kterému se do hlavy nahrála důležitá informační databáze, číhat další nepředvídatelná nebezpečí.

Jiný Chuck, tentokrát moderátor hlavní zpravodajské relace, se bude od 4.1. v repríze sitcomu s charakteristickým názvem vracet Zpátky do studia. Jak bude vypadat jeho profesionální spolupráce s kolegyní Kelly, se kterou kdysi na obrazovce platili za dokonale sehraný pár, ale mimo kamery se neustále hádali, uvidí diváci na obrazovce s logem COOL vždy od pondělí do čtvrtka těsně po 21. hodině.