Hlavní navigace

Prima COOL – rekordní středa

[Tisková zpráva] Přízeň diváků Prima COOL vynesla včerejší den na post nejúspěšnější středy od počátku vysílání televizní stanice z hlediska podílu na trhu. Celodenní podíl na trhu v hlavní cílové skupině Prima COOL D15–40 byl 8,58 %!

Sdílet

Významným úspěchem byla zejména sledovanost 2. dílu premiérové reality show Špinavá práce, který zaujal 122 tis. diváků z CS D15+ a v CS D15–40 dosáhl podílu na trhu 6,61 %! Moderátor Mike Rowe v pořadu s úsměvem provádí diváky přehlídkou odporných zaměstnání, která jsou sice zajímavá, ale jen málokdo by si je chtěl vyzkoušet na vlastní kůži. Včera například Mike chytal sumce holýma rukama, obsluhoval šnekové kalové čerpadlo známé jako „hovnocuc“ a své si užil i na žížalí farmě.

Nejvyšší počet diváků – 166 tis. v CS D15+ však včera na Prima COOL získal dokumentární film s názvem Bermudský trojúhelník: Šokující nové záhady. Velmi nadprůměrné hodnoty zaznamenal i v podílu na trhu: v CS D15+ 10,94 %, v CS D15–54 12,37 % a v „coolovské“ CS D15–40 12,24 %.

Diváci si v průběhu druhé červnové středy nenechali ujít ani tradiční pořady Prima COOL, jako jsou podvečerní Simpsonovi, Faktor strachu, Futurama a sitcom Jmenuju se Earl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).