Hlavní navigace

Prima COOL s Glee vtrhla do ulic

[Tisková zpráva] Prima COOL už v neděli 5. 9. v 17.35 uvede 1. díl hudebního komediálního seriálu Glee.

Sdílet

Ještě předtím ale na sebe světově úspěšný titul upozornil v ulicích a ve stanicích pražského metra. Chytlavé popové hity, kterými je seriál protkán, roztančily nejen skupinku Glee tanečníků – do rytmu se pohybovali i nic netušící Pražané, kteří čekali na zastávkách MHD na svůj spoj.

Glee akce pokračují až do soboty 4. 9., kdy se uskuteční velké taneční setkání fanoušků v nákupním a společenském centru Arkády Pankrác. Tzv. flash mob rozvíří poklidnou nákupní atmosféru ve 13 a v 15 hod. Podobné bleskové zábavné akce, při nichž se náhle vyskytne víc lidí v předem domluveném čase a místě a vyjádří tancem podporu svému oblíbenému seriálu, se uskutečnily již na mnoha místech po celém světě, kde kouzlo Glee opanovalo obrazovky.

Vtipné i napjaté osudy zpívající party středoškoláků, z nichž každý má co dělat sám se sebou, a k tomu jim jde navíc po krku sadistická tělocvikářka, si ještě před českou televizní premiérou získaly velké množství příznivců i u nás. Účast na taneční akci 4. 9. v obchodním centru tak bude jejich formou originálního uvítání jejich oblíbeného titulu v České republice.

Seriál má již na kontě ocenění Zlatý glóbus a čerstvě i čtyři Emmy. V USA i ve všech zemích, kde se již diváci s Glee seznámili, se série stala doslova kultovní záležitostí. Dokonce i hvězda pop-music Madonna mu dala zdarma k dispozici svůj repertoár.

Glee obsahuje mnoho známých hudebních hitů zpracovaných osobitým způsobem a ve vynikajícím pěveckém podání hlavních hereckých představitelů. Aby síla hudební složky Glee nebyla potlačena, bude Prima COOL písně pouze titulkovat. Kromě zpěvu však diváci ocení také skvělé choreografie, z nichž některé – v parafrázích nadšenců – dosahují na internetu až nečekaného počtu. Není proto divu, že chtějí fanoušci seriálu i Prima COOL důstojně přivítat Glee právě tancem také v Čechách.