Hlavní navigace

Prima COOL spustila o víkendu nový web

[Tisková zpráva] Webové stránky televizní stanice Prima COOL prošly renovací. Od 6. 11. 2011 nabízejí více informací, přehlednější uspořádání a také hravou uživatelskou variabilitu.

Sdílet

Televize Prima COOL spustila své webové stránky – podobně jako vysílání – před necelými třemi roky. Od té doby obohatila jak nabídku pořadů, tak zábavních aktivit. Přibyly tak informace, které diváci k programu a akcím televizní stanice vyhledávají. Nový web Prima COOL poskytuje už na své první stránce více prostoru aktuálním zprávám a lépe dostupnou a přehlednou navigaci po celé své soustavě.

Při prvním otevření poskytnou nové webové stránky rozšířenou nabídku ustálených COOL tipů a nově i aktuality. Návštěvníci jistě uvítají přímý vstup do videoarchivu pořadů, který je s trochou úsměvné technické nostalgie znázorněn v podobě na sobě naskládaných videokazet. Zájemci o rychlé přepojení na Facebook Prima COOL, jenž má již více než 140 000 fanoušků, potěší možností přepnout na tento fenomén moderní komunikace jen pomocí tzv. Facebookboxu. V horní části stránek vlevo se pak lze v rámci skupiny televizních kanálů společnosti FTV Prima snadněji dostat na webové stránky sesterských stanic.

Další výraznou novinkou je možnost snadno si zvolit barevné schéma webu. Stačí kliknout vpravo nahoře na požadovanou barvu. Na opačné straně horní části obrazovky sídlí další lehce dostupná funkce Vyhledávání. Uvítají ji všichni, kdo potřebují najít požadovanou informaci co nejrychleji.

Web Prima COOL je připraven na další obohacení. Průběžně se mohou jeho návštěvníci těšit na inovované i zcela nově zaváděné rubriky a funkce. Web by se tak měl stát pro příznivce televizní stanice přinejmenším stejně zábavný a obsažný, jako je její programová nabídka a styl komunikace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).