Hlavní navigace

Prima COOL startuje I Like Bike

[Tisková zpráva] Prima COOL s létem odstartuje nový český motorkářský magazín I Like Bike. Pořad s ostře nabroušeným jazykem poprvé vyrazí na cestu za diváky 10. 6. ve 23.15.

Sdílet

Motocyklů se na silnicích objevuje čím dál víc a letní sezona je pro milovníky jízdy na dvou kolech nejlákavější. Právě v tomto období vyjíždí na svou televizní dráhu nový původní český televizní magazín I Like Bike plný informací a inspirace pro všechny, kteří se zamilovali do motorek všech možných typů a stylů.

Každý týden v pátek večer pořad nabídne testy nejnovějších motocyklů, které sevřou v rukou nejzkušenější jezdci! A že je jízda na strojích, jež můžete pevně stisknout mezi koleny, opravdu nezaměnitelná, doloží i mnohé osobnosti, které svůj život s „jednou stopou“ spojily. Podělí se s diváky o své zkušenosti, zážitky a leckdy netušené dovednosti. Magazín ale nezapomene ani na lahůdky, jako jsou přestavby a úpravy motorek, individualizace a tuning!

Přes mnohá varování se stále mnoho motocyklistů pouští do riskantních kousků, které jsou nad jejich možnosti. I Like Bike pamatuje i na ně. Nabídne školu jízdy na okruhu a také televizní kurzy bezpečné jízdy! Vše vstříkne pod motorkářskou kůži diváků v tak koncentrované formě, že se nebudou stačit divit!

Moderátory pořadu budou Harry a Speedy, kteří milují jednostopé stroje nade všechno na světě. Co na tom, že jsou loutky?! Duší i hodně odvážným slovníkem plným peprných výrazů rozhodně patří mezi pravé motorkáře, a to včetně svébytného humoru a pověstného svobodomyslného pohledu na svět!

První díl I Like Bike nabídne mimo jiné testy strojů, jako jsou Harley-Davidson Softail® Deluxe a MV Agusta Brutale 920, představí motorkáře z hudebních skupin Divokej Bill a Čechomor a navštíví jedinečnou akci Motocykl roku 2011 v ČR.

V pátek 10. 6. ve 23.15 to tedy na Prima COOL pořádně rozjedeme!