Hlavní navigace

Prima COOL začíná vysílat nové řady motoristického magazínu Top Gear

[Tisková zpráva] 134 let po narození Ferdinanda Porscheho začne Prima COOL s novými řadami motoristického magazínu Top Gear. Jednotlivé díly bude od 4. 9. vysílat každý pátek. V sobotu pokračují ve vysílání řady předcházející.

Sdílet

Tento páteční večer ve 20.15 odstartuje nová, již 10. řada Top Gearu dílem, ve kterém budou srovnávány jízdní vlastnosti jednoho z modelů pojmenovaného po slavném německém konstruktérovi, jenž se ale narodil v českých Vratislavicích nad Nisou. Vůz nesoucí jeho slavné jméno – Porsche 911 GT3 RS – a dále Lamborghini Gallardo Superleggera a Aston Vantage N24 projedou ty nejlepší silnice v Evropě. V tomto díle bude předveden i nový koncept Golfu z produkce Volkswagenu. Vedle dalších reportáží nejslavnějšího motoristického pořadu se v části věnované celebritám objeví filmová představitelka královen Helen Mirren. Herečka, na jejímž kontě je nespočet cen včetně Oskara za film Královna, ukáže, jak si jako řidička poradí s vysokou rychlostí závodního vozu na zkušební dráze.

Sobotní vysílání nejznámějšího magazínu o autech nabízí divákům starší řady, které jsou naplněny stále zajímavými reportážemi, skvělými záběry a neuvěřitelnými jízdními dovednostmi tajemného řidiče s přezdívkou The Stig.

Top Gear pravidelně sleduje čtyři sta milionů diváků. Jeho vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Díky tomu je Top Gear výjimkou mezi pořady o autech a sledují ho i davy dívek a žen. Tvůrci pořadu si pravidelně vymýšlejí zvláštnosti, což je ostatně Angličanům vlastní. Podstatou je hrát si. Diváci jsou svědky takových vylomenin, jako je závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších.To vše komentuje nesourodá a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů, které lidé zbožňují pro jejich nadhled a schopnost podávat informace srozumitelně.