Hlavní navigace

Prima COOL září premiérami a Glee cenami EMMY

[Tisková zpráva] Prima COOL nabídne v září hned několik premiérových seriálů. Ke slovu se dostane jak uhrančivý mág Criss Angel, tak v České republice poprvé uváděná 21. řada seriálu Simpsonovi. Nedělní podvečerní vysílání rozpohybuje včera cenami EMMY oceněný americký komediálně laděný hudební hit Glee. Do vesmíru zavede diváky nejen seriál Stav beztíže, ale také kultovní Star Trek svou Novou generací. Pokračovat poprvé uváděnou třetí řadou bude rovněž sitcom Jak jsem poznal vaši matku. A známý motoristický magazín Top Gear nově otevře svou devátou řadu.

Sdílet

Nejzajímavější premiérou začátku podzimu bude nepochybně hudební seriál Glee, který získal včera 29.8.2010 hned dvě prestižní ceny EMMY! Nejlepší herečkou ve vedlejší komediální roli byla prohlášena Jane Lynchová a za nejlepšího režiséra komediálního seriálu byl označen Ryan Murphy. Na svém kontě má seriál už také letošní Zlatý glóbus za nejlepší muzikál nebo komedii.

Glee začne vysílat Prima COOL už od 5. 9. Na diváky čeká každou neděli od 17.35 hod. setkání s přehlídkou hudebních hitů poslední doby, které jsou propojeny vtipným dějem, zajímavými charaktery a skvělou taneční choreografií! Nejúspěšnější nový seriál televizní stanice FOX přilákal na jaře 2010 k obrazovkám v USA skoro 14 milionů diváků a stal se v rekordně krátkém čase fenoménem.

Zářijové premiéry na Prima COOL však odstartují ještě dříve – už 2. 9. Právě v tento den se poprvé představí největší z moderních mágů v pořadu Criss Angel: Extrémní magie. Pak už bude diváky fascinovat každý čtvrtek od 20.15. Tento uhrančivý muž kráčí po vodě jako Kristus, upaluje se zaživa, aby vstal jak bájný Fénix, levituje, chytá letící střely, je schopen prostrčit ruku skrz dveře a zvládne i mnoho dalších neuvěřitelných kousků. Nedovolí jediné – aby diváci od jeho pořadu odtrhli oči.

Hned po magických kouscích Crisse Angela si diváci každý čtvrtek ve 20.45. zaletí do animovaného Springfieldu a budou svědky u nás dosud nevysílaných dobrodružství rodiny Simpsonových.

V každý sobotní podvečer nastane již od od 4. 9. ve vysílání Prima COOL Stav beztíže. Sci-fi seriál představí vesmírnou misi Antares, která je nejambicióznějším projektem v historii lidstva. Zavede diváky do roku 2052 a přiblíží jim nebezpečí, které číhá v doku č. 4. Nikdo z osmi kosmonautů však o záhadě na palubě nemá tušení.

Na konci září – tedy 30. 9. – se milovníci sci-fi seriálů zaradují. Příběhy s vesmírnou tematikou budou moci sledovat i ve všední dny. Od pondělí do pátku je před soumrakem vpustí na svou palubu kultovní seriál Star trek: Nová generace.

Čtvrtek 16. 9. přinese v 21.35 první díl nové třetí řady vtipného sitcomu Jak jsem poznal vaši matku. Navazuje na předchozí série a diváky bude od pondělí do čtvrtka bavit dalšími trampotami Tedova seznamování.

Proslulý motoristický magazín Top Gear rozjede premiérovou devátou řadu v pátek 17. 9. ve svém pravidelném čase. Diváky opět čekají tři vtipní moderátoři, kteří představí nejen zajímavé modely aut a hosty, ale i mnoho netradičních pokusů a zkoušek. Těšit se můžete například na autoraketoplán.