Hlavní navigace

Prima dnes začíná s pořadem Británie má talent

[Tisková zpráva] Televize Prima dnes od 20 hod. odvysílá první díl pořadu Británie má talent. Tento dokument nabídne sestřih toho nejlepšího a nejhoršího ze soutěže Británie má talent... Druhý díl uvidí diváci přesně za týden – tedy 16. 8., také od 20 hod.

Sdílet

Nejuniverzálnější světová talentová show nabízí šance každému, bez ohledu na věk či typ talentu. V disciplínách, jako je zpěv, akrobacie, kaskadérské kousky, ale i komediální a recitátorské výstupy, mohou soutěžit jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. V této univerzální soutěži rozhoduje o vítězi pouze kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika.

Ve dvoudílném střihovém dokumentu se diváci setkají nejen s těmi, kteří postoupili, ale i s nejrůznějšími odvážlivci, kteří ukázali porotě neuvěřitelné exhibicionistické výstupy a na postup do finále show neměli štěstí. O tom, že se vítězem může stát i velmi nepravděpodobný uchazeč, přesvědčí v pořadu zaznamenaný i jedinečný úspěch nezaměstnané 47leté venkovanky Susan Boyleové.

Od chvíle, kdy se Britain´s Got Talent na jaře 2007 odvysílal poprvé, ovládl celý svět, do června 2007 byl odvysílán ve 27 zemích světa. Na festivalu Broadcast Awards 2010 byl tento formát oceněn jako Nejlepší zábavný pořad roku.

Od konce srpna budou moci tuto světově proslulou televizní soutěž sledovat v česko-slovenské verzi i diváci u nás. Originální talentová show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT startuje 29. 8. v Televizi Prima a na TV JOJ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).