Hlavní navigace

Prima kino plné fantazie i šokující skutečnosti

[Tisková zpráva] Páteční večer v Prima kině se od 20.00 hod ponese v duchu zábavné sci-fi komedie o záhadné opilecké opici. Komediální snímek Hele vole, kde mám káru? vypovídá o dvou kamarádech, kteří se po velkém mejdanu proberou a jsou bez přestání šokováni tím, co se děje okolo. Z předchozí noci si totiž nic nepamatují, a tak jim nedává smysl ani lednička přeplněná jogurty, ani kufr plný peněz, natož pak mimozemšťané, kteří s nimi mají, jak se zdá, nevyřízené účty. A na začátku všeho stojí jen kdesi zapomenuté auto. Jednu z hlavních rolí snímku obsadil Ashton Kutcher, sympatický idol mnoha nejen dívčích srdcí. Kouzlu mladého herce totiž před několika lety podlehla i jeho o 15 let starší manželka, herečka Demi Mooreová.

Sdílet

V sobotu se od 20.00 hod představí na obrazovkách televize Prima opravdu originální kousek. Romantická komedie s názvem Moderní Popelka je moderní a humornou verzí klasické pohádky, v níž však hlavní roli hraje středoškolačka zamilovaná do svůdného hráče amerického fotbalu. V utrápené dívence, která musí posluhovat své maceše a dvěma nevlastním sestrám, se s pomocí chatu otevře kouzelný svět snění o spřízněné duši. Ale jelikož se v rozhodující chvíli zalekne, utíká moderní Popelka před dvanáctou z plesu a ztrácí svůj mobilní telefon…Postavu Popelky ztvárnila v pohádkou motivovaném dramatu Hilary Duffová, pro níž byla tato role opravdovým potěšením. Herečka totiž přiznala, že Popelka byla její nejmilejší pohádkou z dětství.

V neděli se společně se svůdnou Jennifer Lopezovou a divokým Antoniem Banderasem vypravíme od 22.50 hod až na samotné Hranice smrti. Kriminální drama o chicagské novinářce, která přijíždí na místo činu mnoha vražd, do pohraničního mexického města Juarez, upoutá nejedním překvapením. Čím déle totiž hlavní postava zkoumá sérii tajemných vražd, tím více jich objevuje. Jejich konečný počet se rázem zdá nekonečný a přehoupne se z desítek až do stovek. Thriller Hranice smrti byl natočen na motivy skutečné události a kvůli násilným scénám byl zakázán v Thajsku.