Hlavní navigace

Prima kino plné sexappealu Mela Gibsona, Pierce Brosnana, Salmy Hayek či Winony Ryder

[Tisková zpráva] V pátek 24. července se můžete od 22.20 těšit na Odplatu v podání drsňáka Portera (Mel Gibson), který si vyřizuje účty s bývalým parťákem i vlastní ženou. Role akčního hrdiny v tomto snímku je pro Mela Gibsona jak vyšitá, což ostatně herec prokázal už v legendárních filmech jako Statečné srdce nebo Patriot. Perličkou je, že tento ortodoxní katolík v poslední době silně víří hladinu veřejného mínění. Jednak natočením kontroverzního snímku Umučení Krista, jednak skandály v osobním životě. Nedávno byl totiž sedminásobný otec Mel přistižen opilý za volantem, podstoupil protialkoholní léčbu, stihl se rozvést a s milenkou čeká další dítě.

Sdílet

Až se v sobotu 25. července ve 20.00 setmí, připravte se na kriminální komedii s názvem Když se setmí s hvězdným obsazením hlavních rolí. V náruči herce Pierce Brosnana, nezapomenutelného Jamese Bonda, totiž spočine kráska Salma Hayek. V poslední době zazářila především výkonem v biografickém snímku o mexické malířce Fridě, za nějž dostala několik filmových ocenění.

Nedělní noc bude od 22.10 patřit snímku Čarodějky ze Salemu. Historické drama natočené na motivy hry slavného Arthura Millera vychází ze skutečných událostí – procesů s lidmi, kteří byli odsouzeni za čarodějnictví. Celou mašinérii davové psychózy rozvíří dívka Abigail. V jedné ze stěžejních rolí uvidíte Winonu Ryder, která je známá např. z filmu Střihoruký Edward, kde hrála po boku tehdejšího přítele Johny Deppa. Další hlavní role se ujal Daniel Day-Lewis. Ten si kromě slavného Posledního mohykána zahrál také v adaptaci Kunderovy Nesnesitelné lehkosti bytí. Kvůli roli českého doktora tehdy herec dokonce navštívil Prahu, aby se trochu naučil česky a zjistil, jak město vypadalo ve zlomovém roce 1968, o kterém snímek mimo jiné vypráví.