Hlavní navigace

Prima Kino ve znamení smíchu

[Tisková zpráva] V pátek 5. února se můžete od 20.00 pobavit při americké komedii s Mattem Damonem a Gregem Kinnearem, kteří hrají siamská dvojčata. Ve snímku Bratři, jak se patří sdílejí dvojčata Bob a Walt zkrátka všechno – od práce až po milostné avantýry. Jednoho dne se však Walt rozhodne rozjet hvězdnou hereckou kariéru v Hollywoodu a jeho bratr se na ni chtě nechtě musí vydat s ním. Zázraky se ale dějí a siamská dvojčata dostanou roli v televizním seriálu. Má to však jeden háček – všichni musejí u stále populárnějšího pořadu předstírat, že hraje jen Bob, a Walta schovávat.

Sdílet

Po čase ale pravda stejně vyjde na světlo. Díky vydělanému jmění však už mohou bratři podstoupit operaci, která je oddělí. Bude to pro ně opravdu vysvobození?

Režisérská a scenáristická dvojice Peter a Bobby Farrellyovi snímkem Bratři, jak se patří pokračuje v sérii filmových komedií tvrdšího kalibru, které u publika bodují. Vzpomeňte si na snímky Blbý a blbější, Něco na té Mary je nebo Já, mé druhé já a Irena. Do mořských hlubin vás v sobotu od 20.00 zavede půvabná mořská panna v podání Sary Paxtonové (Královna ročníku, Superhrdina) v rodinné komedii s názvem Mořská panna, Aquamarine. Ta se v plážovém klubu seznámí se dvěma dívkami, kterým se svěří, že pokud si nenajde do tří dnů pravou lásku, bude nucena vzít si „leklou rybu“. Tu však v žádném případě nechce. Holky se úkolu nezaleknou a rozhodnou se nešťastnému stvoření z moře s hledáním lásky pomoci. Není to však úplně nezištná ochota, protože za tuto pomoc si obě mohou vyžádat splnění jednoho přání…

Ani v neděli se příval zábavy ve víkendovém Prima Kině nezastaví. Od 22.40 se představí Superpoldové.Ko­medie z policejního prostředí jsou už od dob Policejní akademie téměř sázkou na jistotu. Nejinak tomu je i u příběhu několika nadšených superpolicistů, kteří se přímo zoufale snaží zabránit tomu, aby byli vládou zrušeni. Když se k tomu přidá snaha očistit město od překupníků drog, a navíc záhadná mrtvola, je to pro strážce zákona ta pravá příležitost dokázat svou potřebnost.

Komedie Superpoldové je přesně ten typ filmu, kdy se pro samý smích skoro nemáte čas nadechnout. A to je přece příjemné zakončení usměvavého víkendu v Prima Kině, nemyslíte?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).