Hlavní navigace

Sexuální skandál a korupce ve vysoké politice. Na Prima LOVE přichází vynikající právnické drama Dobrá manželka.

[Tisková zpráva] Oblíbili jste si Dextera na sesterské stanici Prima COOL? Prima LOVE vám přináší Alicii Lorrickovou v seriálu Dobrá manželka, které budete také zaručeně fandit! Že vám tenhle seriál nic neříká? Ještě jednou se pořádně zadívejte na hlavní hrdinku, představte si hřívu plnou kudrlin a věčně utopenou duši v pohledu neodolatelného George Clooneyho v seriálu Pohotovost, kvůli kterému Julianna Marguliesová podle scénáře málem spáchala sebevraždu.

Sdílet

Teď po letech přichází v perfektně střižených kostýmcích, vyhlazených vlasech a s mnohem sebevědomějším výrazem. Jako oddaná žena se po třinácti letech v domácnosti vrací do právnické kanceláře, aby obhajovala svého manžela, vysokého státního návladního, který byl obviněn ze sexuálního skandálu. V této roli se objevuje herec Charles Noth, známý jako Pan Božský ze seriálu Sex ve Městě. Pomoc a radu Alicii nabídne i prvotřídní advokátka firmy Diane Lockhartová (Christine Baranski, známá z filmu Mamma Mia!).

Seriál má u kritiků velký úspěch, získal osm nominací na cenu Emmy, čtyři nominace na Zlatý glóbus a čtyři nominace na cenu Screen Actors Guild (SAG). Představitelka Alicie Lorrickové Julianna Marguilesová vyhrála Zlatý glóbus za nejlepší televizní herečku v roce 2010 a SAG Award v roce 2010 a 2011.

První řada seriálu Dobrá manželka odstartuje premiérově už ve čtvrtek 9. června ve 20.40 na Prima LOVE.