Hlavní navigace

Prima má talent

[Tisková zpráva] Podzim na Primě bude patřit talentům. Objeví se velká seriálová novinka, pokračovat bude další hledání partnerů. Šéf bude se spoustou lidí Na nože! a prostírat se bude dál… Prima kino promítá v Karibiku i českých luzích a hájích. Pozadu s programovou nabídkou samozřejmě nezůstane ani Prima COOL!

Doba čtení: 3 minuty

Podzimní obrazovky Televize Prima ovládne originální talentová show Česko Slovensko má talent. Diváci se mohou těšit nejen na hvězdnou porotu ve složení Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaroslav Slávik, na vtipné a pohotové moderátory Jakuba Prachaře a Martina Pyco Rausche, ale také na pestrou paletu talentů představitelných i nepředstavi­telných. Pro nedočkavé začínáme již v pondělí 9. srpna s výběrem toho nejlepšího z Britain´s Got Talent.

Fanoušky seriálů čekají další dávky emocí. Prima uvede velkou seriálovou novinku Cesty domů. Temná minulost, skryté vášně a boje o moc svedou dvě rodiny v nové moderní rodinné sáze pod vedením Jiřího Adamce. Pro diváky bude jistě atraktivní i hvězdné herecké obsazení. V podzimních měsících se také završí osudy hrdinů oblíbeného seriálu Přešlapy.

Na úspěch druhé řady pořadu Hledá se táta a máma navážeme řadou třetí. U lidských osudů zůstaneme i v případě další novinky Soukromá dramata – nového původního cyklu intimní publicistiky, kde hlavní role hrají obyčejní lidé a jejich životní příběhy. Na obrazovky Televize Prima se vrací známý moderátor Jan Kraus v nové late night Show Jana Krause.

Přichází i dlouho očekávaná novinka s obávaným šéfem Zdeňkem Pohlreichem Na nože! Nová reality show prověří kuchařské dovednosti i psychickou odolnost účastníků. Zdeněk Pohlreich opět v roli nekompromisního arbitra a nesmlouvavého šéfa potrápí profesionální i amatérské kuchaře. Nadále budeme vařit s italským kuchařem Emanuelem Ridim v cooking show S Italem v kuchyni. V této sérii budeme se sympatickým Italem podnikat výlety do různých světových kuchyní. A obávat se nemusejí ani ti, kteří si oblíbili Prostřeno! – pořad, jehož obliba neustále stoupá.

Televize Prima nezapomíná ani na zábavné pořady. Hádej, kdo jsem! je již primáckou stálicí. Navíc slaví 60 let své celosvětové existence, a tak jej čekají změny, které jistě diváci ocení. Poprvé otevře své dveře Skečbar, kde vládne výčepák Zdeněk Izer a sekunduje mu půvabná servírka Nela Boudová. Zdeněk Izer si pro svůj nový pořad vybral stylizovanou hospodu, která je příhodným místem pro setkávání, výměnu názorů a příjemně strávený volný čas. Po pár letech se do své domovské televize vrací i Jiří Krampol a Nikdo není dokonalý. Diváci se opět mohou těšit na VIP osobnosti, tentokrát v souboji měst, ze kterých hosté pocházejí nebo jsou s nimi nějak spojení.

Pozdní večer na Primě patří špičkovým zahraničním seriálům. V premiérových řadách přicházejí Sběratelé kostí, Zoufalé manželky a Myšlenky zločince. Úplnou novinkou je kriminální seriál Castle na zabití o slavném spisovateli detektivních bestsellerů, který se vždy doslova vnutí k policejnímu pátrání. Prima kino pak ovládnou Piráti z Karibiku, a to díky všem třem dílům. Své zastoupení bude mít i česká kinematografie – Ulovit miliardáře, T.M.A. a Líbáš jako bůh – tři filmy, které Televize Prima nejen odvysílá, ale u kterých byla i mediálním partnerem.

Prima COOL nabídne cooltovní stálice, jako jsou Faktor strachu, Teorie velkého třesku, Top Gear a také animáky Futurama a Simpsonovi, a to v premiérových řadách. Největším trhákem podzimu na Prima COOL bude nový televizní seriál Glee, který na jaře 2010 přilákal k obrazovkám v USA 13,7 milionu diváků. Hudební hity, vtipný děj, nápadité charaktery a skvělé taneční choreografie! Zpívající uskupení klopýtá na cestě ke stále většímu úspěchu a sadistická trenérka roztleskávaček to rozhodně nenechá jen tak!