Hlavní navigace

PRIMA NOVINKY STARTUJÍ

[Tisková zpráva] Do třetice všeho dobrého – i tak by se dal charakterizovat tento týden v Televizi Prima. Na jejích obrazovkách startují hned tři novinky.

Sdílet

První na obrazovky vtrhnou Přešlapy. Nový televizní seriál, který rozhodně nechce přešlapovat někde v koutě, budou mít diváci možnost sledovat každou středu ve 20.00, a to již od 23. 9. Seznamte se již zítra se třemi páry mladých lidí po třicítce, kteří své problémy řeší s pořádnou dávkou humoru a nadsázky. Hlavní role ztvárňují Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, David Matásek a Soňa Norisová.

Je tu dobrá zpráva pro všechny diváky, kteří si oblíbili soutěž Hádej, kdo jsem! i všechny její aktéry včetně moderátora Petra Vondráčka. Televize Prima přichází s její čerstvou obdobou s podobným názvem Hádej, kdo lže! Čeká nás nová panelová show, kde hlavním úkolem bude poznat, kdo ze soutěžících mluví pravdu, a kdo lže. Hádej, kdo lže! bude Televize Prima vysílat každý pátek od 25. 9. ve 20.00. Diváci ale o své oblíbené Hádej, kdo jsem! nepřijdou. Vysílat se bude dále každé pondělí ve 20.00.

Pořady, ve kterých hraje prim jídlo a vaření, k Televizi Prima jednoznačně patří. A tak třetí z anoncovaných podzimních novinek je pořad S Italem v kuchyni. Jak už název napovídá, pořad chce ukázat, že i v českých poměrech lze vařit jinak – chutně, zdravě a opravdu po italsku. O svůj kuchařský um se s diváky bude dělit italský šéfkuchař Emanuele Ridi. V Emanuelově škole vaření poprvé zvoní v neděli 27. 9. v 18.00.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).