Hlavní navigace

PRIMA SE VYDALA NA CESTY DOMŮ

[Tisková zpráva] Včera padla první klapka nového seriálu Televize PRIMA Cesty domů. Celý štáb včele s režisérem Jiřím Adamcem se ve filmovém ateliéru na pražské ulici Pod Harfou 5 poprvé seznámil s částí rodiny Bernátů, která je jednou ze soupeřících rodin, jejichž osudy tvoří kostru seriálu. Jsou to : Lída Bernátová (Jitka Smutná), její dcera Soňa Mašková, rozená Bernátová (Pavla Vitázková, rozená Ptáčková) a Honza Mašek (Miroslav Etzler) Sonin seriálový manžel tak už mají první natáčecí den nového seriálu za sebou – při té příležitosti slavnostně pokřtili klapku.

Sdílet

Seriál Cesty domů vzniká pod hlavičkou vlastní tvorby Televize PRIMA a začne se vysílat už od podzimu dvakrát týdně. Při výběru herců televize sází na hvězdné obsazení a špičkové scénáře autorů…. Výše jmenovaní budou ve společnosti dalších oblíbených kolegů, kterými jsou mimo jiné: Alois Švehlík, Ladislav Potměšil, Miluše Šplechtová, Simona Postlerová, Viktor Limr, Ladislav Zadražil, Jan Dolanský, Petr Konáš a další.

První natáčecí den seriálu Cesty domů byl zároveň první možností, kdy se s příběhem, jeho tvůrci, herci i filmovým prostředím mohli seznámit také novináři. Ti, kteří se ve čtvrtek 5. srpna zdrželi „na place“, ihned zjistili, že atmosféra byla po celou dobu natáčení velmi přátelská a pozitivní! Režisér Adamec sršel vtipem a zároveň byl striktní a nekompromisní. Herci si i tak náročný první natáčecí den užili.

Seriál Cesty domů vypravili na cestu za diváky také jeho dva hlavní autoři Barbora Bulvová a Jan Coufal společně s generálním ředitelem Markem Singrem a šéfproducentkou vlastní tvorby Šárkou Baborovskou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).