Hlavní navigace

PRIMA TV DO NOVÉHO ROKU VKROČILA ÚSPĚŠNĚ

[Tisková zpráva] Vstup do nového roku 2007 se televizi Prima velmi zdařil. Nový seriál Velmi křehké vztahy, který ve vysílání nahradil Rodinná pouta, televizní diváci ocenili. Zatímco Rodinná pouta sledovalo 1 138 000 diváků starších patnácti let, první dva díly seriálu Velmi křehké vztahy vidělo v průměru více než 1 323 000 dospělých diváků. Nárůst nebyl pouze ve sledovanosti seriálu, ale i v podílu na trhu, který se zvýšil o více než 4 % na téměř 30 % ze všech diváků u televizních obrazovek.

Sdílet

Ještě výraznějších výsledků dosáhl seriál zejména v cílové skupině ženy ve věku 15 let a více, kdy podíl na trhu vzrostl až na 37,3 % ze všech žen přítomných u televize.

I další původní seriál televize Prima Letiště vkročil úspěšně do nového roku. První díl v roce 2007 sledovalo více než milion diváků, což je oproti průměrné prosincové sledovanosti seriálu Letiště o 281 000 dospělých diváků více. Dokonce podíl na trhu u prvního dílu vzrostl na jednu čtvrtinu ze všech diváků u televizních obrazovek.

Zvýšené sledovanosti se s novým rokem dočkal i pořad 5 proti 5, který nyní sleduje téměř 600 000 dospělých diváků.