Hlavní navigace

Prima TV odstartuje nové seriály

[Tisková zpráva] Programové novinky připravila na přelom října a listopadu Prima TV. Seriálové premiéry potěší zejména milovníky napětí a příběhů s mystickým nádechem. Již tuto neděli se představí první díl seriálu Blade, ve středu 31. října diváky osloví příběhy z případů kriminalistů zvláštní vyšetřovací jednotky Instinkt zabijáka.

Sdílet

Celkem třináct dílů první série seriálu Instinkt zabijáka zavede diváky ke speciální policejní jednotce, která v San Francisku objasňuje zvlášť těžké zločiny související s deviantním jednáním. Instinkt zabijáka každému připomene, že bestie se může skrývat v každém z nás. Jen málo pak stačí, aby se pak probudila. V tu chvíli se do akce pustí detektiv Jack Hale. Hlavní hrdina seriálu přitom nebojuje pouze se zvláště krutými a vyšinutými zločinci, ale i sám se sebou. Jací jsou jeho démoni? Dozvíte se každou středu po 22 hodině.

Hlavní hrdina seriálu Blade je napůl člověk, napůl upír. Bojuje ale proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu. Aby nepřevážily jeho temné stránky a sám se nestal krvelačným monstrem, musí užívat speciální sérum. Díky svým nadpřirozeným schopnostem je tím posledním, kdo stojí mezi upíry a zkázou světa…

Na začátku seriálu se Blade objeví v Moskvě, kam pronásleduje upíra, který převáží těla pro upírský výzkum. Dozví se, že zásilka je adresována do Detroitu pro Marcuse Van Scivera, a vydá se tam. V Detroitu se svým čínským pomocníkem Shenem založí základnu a začnou s likvidováním upírů. Jak se děj dále rozvine, to diváci uvidí vždy v neděli v pozdním večerním čase.