Hlavní navigace

Prima TV uzavřela smlouvu s Warner Bros. International Television Distribution

[Tisková zpráva] V prvních týdnech nového roku televize Prima oznamuje podpis smlouvy se společností Warner Bros. International Television Distribution (WBITD). Jejím obsahem jsou licenční práva k filmovým trhákům, k premiérovému vysílání televizních seriálů nejvyšší kvality a ke kresleným seriálům včetně klasiky jako Looney Tunes pro Prima TV v České republice. Tato dohoda s platností na několik let je jednou z největších, kterou kdy televize Prima uzavřela.

Sdílet

Velmi mě těší, že jsme dosáhli dohody. Tato smlouva představuje historický mezník pro televizi Prima a umožní Primě i nadále zlepšovat kvalitu zábavy v České republice. Spolupráce s těmi nejlepšími v oblasti akvizice společně s naší vlastní produkcí vyzdvihne televizi Prima na novou úroveň, budeme nabízet našim divákům prvotřídní obsah, uvádí Martin Dvořák, generální ředitel Prima TV.

Velmi nás těší, že se nám dostalo příležitosti nabídnout naše filmy, televizní seriály a animované produkce divákům v České republice, a těšíme se na úspěšnou spolupráci s Prima TV při uvedení těchto produktů na trh, uvedl Jeffrey Schlesinger, prezident společnosti Warner Bros. International Television.

Na základě této smlouvy může Prima TV začít vysílat od dubna tohoto roku tituly Warner Bros. V současné době probíhá výběr filmů, seriálů a animovaných seriálů pro rok 2006 a pro následující roky. Společnost Warner Bros. nabízí tisíce unikátních a úspěšných titulů včetně licencí k filmům MATRIX a HARRY POTTER, k blockbusterům jako PÁN PRSTENŮ: NÁVRAT KRÁLE, POSLEDNÍ SAMURAJ, TRÓJA a samozřejmě mnoho dalších. Součástí této smlouvy je rovněž řada vysoce kvalitních seriálů od Warner Bros. z atraktivní programové produkce pro sezónu 2005/2006, která se teprve nedávno začala vysílat v USA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).