Hlavní navigace

PRIMA ULOVILA MILIARDÁŘE

[Tisková zpráva] Televize Prima pokračuje v podporování nových českých filmů. Po filmech Líbáš jako bůh a T.M.A. je nyní partnerem novinky režiséra Tomáše Vorla Ulovit miliardáře.

Sdílet

Samotní tvůrci filmu charakterizují tuto novinku jako „drzou komedii,“ která se dotýká aktuálních témat – médií, lobbyingu, manipulace s informacemi, korupce a s ní spojených politických tlaků. V hlavních rolích se objeví Tomáš Matonoha, Jiří Mádl, Milan Šteindler, Josef Carda, Ester Janečková, Bolek Polívka a celá řada dalších oblíbených herců.

Proč právě toto spojení? „Filmy, které chceme podporovat, vybíráme selektivně. Chceme, aby se vždy jednalo o snímek, který diváky zaujme. Například u letošního nejnavštěvova­nějšího filmu Líbáš jako bůh se nám správnost volby jednoznačně potvrdila. T.M.A. je naopak typ filmu, který se skvěle hodí na náš nový vysílací kanál Prima COOL. Věříme, že novinku Tomáše Vorla diváci přijmou a film bude úspěšný,“ říká Marek Singer, generální ředitel Televize Prima. Tomáš Vorel jeho slova doplňuje: „Doposud jsem všechny filmy dělal s Českou televizí, ale Televize Prima mi nabídla tak dobré podmínky a poskytla natolik zajímavou propagaci filmu, že se to nedalo odmítnout.“

Film Ulovit miliardáře má slavnostní premiéru 30. 9. a v kinech ho pak diváci uvidí od 1. 10. A samozřejmě se mohou již teď těšit diváci Televize Prima, že se s filmem setkají v budoucnu i na jejích obrazovkách.