Hlavní navigace

PRIMA V RYTMU MUZIKÁLU

[Tisková zpráva] Jarní program Televize Prima se rozezní v rytmu muzikálu. Na diváky čekají i premiérové novinky v podobě dvou původních českých seriálů. Nadále se bude vařit a šéfovat a nově i seznamovat. Prima kino přinese atraktivní nabídku filmů od pátku do neděle. A co Prima COOL? Cooltovní upíří seriály, komedie a nervyberoucí reality show.

Sdílet

Hned v březnu vtrhne na obrazovky Televize Prima Robin Hood v podobě nové castingové show Robin Hood – Cesta ke slávě, která dá novým talentům příležitost získat dvě hlavní role v novém původním českém muzikálu. Diváci navíc nahlédnou do fascinujícího zákulisí muzikálového světa.

Na své si přijdou i fanoušci televizních seriálů. Připravili jsme pro ně úplně nový vztahový seriál Zázraky života, který se odehrává v soukromém centru pro asistovanou reprodukci. V druhé sérii se vracejí Přešlapy, které si v minulé sezoně rychle získaly diváckou oblibu.

Mezilidské vztahy budou hrát prim i v pořadu Hledá se táta a máma, který lze jednou větou vystihnout jako vyostřený souboj o partnerství mezi muži a ženami. Všichni sice chtějí najít životního partnera pro sebe i pro své děti, nehrají ovšem vždycky fér… Hledat toho pravého nebo tu pravou budeme i v nové zábavné show Miloše Knora Rande naslepo. Nejde rozhodně o žádné nudné seznamování – Rande naslepo je především o humoru, a to někdy velmi břitkém. Do tohoto pořadu se ještě mohou diváci hlásit na www.iprima.cz., stejně jako do nového soutěžního pořadu Prostřeno!, který budeme vysílat každý všední podvečer.

Na Televizi Prima rozhodně patří špičkové zahraniční seriály. Vracejí se oblíbení Chirurgové. Milovníci detektivek a speciálních vyšetřovacích metod jistě přivítají novinku Anatomie lži – je její hlavní hrdina šarlatán, nebo skutečný znalec lidské psychiky? Prima kino uvede celou řadu atraktivních filmů jako například Ďábel nosí Pradu, Moulin Rouge nebo Noc v muzeu.

Nasazené tempo si drží také Prima COOL. I nadále budeme vysílat Simpsonovy, Faktor strachu, seriály Angel a Buffy a další stálice. Nově pak startuje mnoha prestižními cenami ověnčený seriál Studio 30 Rock. Diváci otevřou i Tajný deník call girl – anglický komediální seriál o exkluzivní londýnské prostitutce, natočený podle blogu Belle de Jour.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).