Hlavní navigace

PRIMA VÁS ZVE DO KINA

[Tisková zpráva] Pojďte s Primou o víkendu do kina. Útulný kinosál přímo u vás doma se otevře vždy v pátek po 22. hodině, v sobotu ve 20.00 a v neděli opět po 22. hodině. Prima Kino chce nabízet svým divákům atraktivní podívanou, a to pro každý z volných večerů v závěru týdne. Vysílat se budou jak premiérové snímky, tak i oblíbená filmová klasika všech žánrů.

Sdílet

Již tento pátek se mohou diváci těšit na nevšední podívanou. Prima Kino uvede film Temný obraz – sci-fi thriller, který je vytvořen specifickou technikou. Přepracování živého obrazu do animované podoby mu dodává unikátní komiksový rozměr. V hlavní roli Keanu Reeves jako agent, jehož osobnost se v průběhu děje dokonce rozdvojí.

V sobotu ve 20 hodin Prima Kino uvádí film Láska na inzerát – půjde tu o romantiku s komediálním nádechem. V hlavní roli se objeví Diane Laneová, kterou měli diváci možnost vidět už v legendárním filmu Cotton Club nebo v biografickém snímku Chaplin. Hereckým partnerem je jí John Cusack, který má na kontě také role ve snímcích Con Air či Tenká červená linie. Tento herec se objeví v průběhu léta v Prima Kině ještě jednou, a to ve filmu V kůži Johna Malkoviche, plánovém na 19. 7.

Poslední vstupenky do Prima Kina na tento víkend jsou na snímek Téměř bez šance. K filmu by se hodil podtitulek „Nikdy nevíte, komu můžete důvěřovat“. Cesta dvou středoškolaček se na televizní obrazovce změní v nejhorší noční můru. Hlavní dvojici ztvárnily Kate Beckinsaleová, známá především z filmů Underworld, Van Helsink, ale i jako sestřička z Pearl Harboru, a Claire Danesová, Julie z adaptace Shakespearova Romea a Julie. Hrála i ve filmu Hodiny a naposledy také v pohádkově laděném Hvězdném prachu.

Do všech sálů Prima Kina je vstup zdarma. Jste srdečně zváni.