Hlavní navigace

PrimaŽena.cz spuštěna!

[Tisková zpráva] Vážení obchodní přátelé, Dovolujeme si Vás informovat, že 1.září 2008 byl spuštěn nový dámský portál PrimaŽena.cz.

Sdílet

Portál PrimaŽena.cz oslovuje moderní a dynamické ženy, které jdou s dobou a zajímají se o vše nové. Portál PrimaŽena.cz je určen především aktivním ženám s věkovou hranicí mezi 25-ti a 50-ti lety, které již dosáhly finanční i životní stability.

Strukturálně je portál PrimaŽena.cz řešen tak, aby obsáhl širokou skupinu zájmů žen, a to jak v pracovním tak i v soukromém životě a pomohl jim nalézt odpovědi na otázky, které jsou v jejich každodenním zájmu. PrimaŽena.cz je pro ně místem, kde nalézají informace, pomoc, radost a zábavu.

Každý den najdou čtenářky na portále PrimaŽena.cz nové články na různá témata: sex a vztahy, manželství, rodina, děti, kariéra, zdraví a krása, kosmetika, styl a módní trendy, rozhovory se známými osobnostmi, cestování, nákupy, bydlení, design a interiér, květiny, recepty, spousta diskusí na rozsáhlá témata podle přání čtenářek, horoskopy, ankety a samozřejmě také poradny a soutěže.

Aktuální informací o návštěvnosti je, že dnešním dnem jsme překročili hranici 2000 RU/den (toplist.cz) a stále stoupáme :-)

S přením hezkého dne
Redakce PrimaŽena.cz
www.primazena.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).