Hlavní navigace

Připojení k Internetu za poloviční cenu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Připojení k Internetu za poloviční cenu

PRAHA 14.června – Připojení k Internetu za poloviční cenu od dnešního dne nabízí společnost TransgasNet. Toto unikátní připojení k Internetu prostřednictvím služby Internet IP Optimum je platné od dnešního dne až do 31.srpna. Každému novému zákazníkovi tak TransgasNet garantuje dvojnásobnou rychlost objednaného připojení. Tato nabídka je platná pro rychlosti 256kbps až 1Mbps.

Internet IP Optimum je zatím ojedinělou službou na trhu, kterou nenabízí žádný jiný operátor a poskytuje klientům i jejich zákazníkům volitelné nastavení kapacity přístupu do českého (NIX) a mezinárodního Internetu. Pro firmy je toto řešení výhodné zejména proto, že si mohou flexibilně měnit nastavení rychlosti přístupu k Internetu dle konkrétních požadavků a potřeb. Tím mohou dosáhnout značné úspory nákladů. Sami si definují a optimalizují velikosti nákladů na připojení do českého Internetu (NIX) a mezinárodní linky pro přístup do zahraničního Internetu. Úroveň této služby je podpořena QoS (Quality of Service), která zaručuje vysoce kvalitní a optimalizovanou úroveň poskytovaných služeb.

Více informací o službě: http://www.tran­sgasnet.cz/cz/sluz­by_frame.php?pa­ge=ip_optimum

O firmě TransgasNet a.s. (www.transgas­net.cz) byla založena dne 14.2.2000 jako dceřinná společnost Transgas a.s., pro kterou zajišťovala telekomunikační služby již od 70.let minulého století. Má dlouholeté zkušenosti s projektováním a provozem telekomunikačních a datových sítí, působila dříve jako lokální partner americké společnosti Sprint International a dlouhodobě spolupracovala i s jejím nástupcem v ČR telekomunikační společností Global One. Pro uspokojení potřeb zákazníků využívá moderní telekomunikační technologie a vlastní optické přenosové sítě.

TransgasNet, a.s.
Limuzská 12,
100 31 Praha 10
Iveta Nohejlová
tel: +420- 2- 6797-2701
iveta.nohejlova@transgasnet.cz
www.transgasnet.cz
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).