Hlavní navigace

Připojte se – Philips přináší Smart TV do vašich domovů

[Tisková zpráva] Praha – Jako jeden z předních hráčů v oblasti multimediálních televizorů společnost Philips ukazuje, že televizor vám může nabídnout mnohem více, než jen přehrávání filmů a televizních kanálů. S jedním z nejvíce komplexních balíčků smart TV na trhu se z televizorů Philips v letošním roce stávají multimediální portály, jejichž prostřednictvím je možné se pohodlně připojit na Facebook nebo YouTube, přehrávat fotografie nebo video prostřednictvím Wi-Fi z vašeho počítače či tabletu, nebo můžete místo dálkového ovladače použít svůj chytrý telefon, iPhone či iPad.

Sdílet

Funkce Philips Smart TV je dostupná u modelů televizorů pro rok 2011 řady 6000, 7000, 8000, 9000 včetně prémiových 3D televizorů Cinema 21:9 Platinum a Cinema 21:9 Gold s poměrem stran jako v kině. Smart TV od společnosti Philips je založena na čtyřech pilířích, kterými jsou: Net TV, Control, Program a SimplyShare.

S funkcí Control máte ovládání pod kontrolou
Snadné a intuitivní ovládání televizoru je jedním ze čtyř pilířů Smart TV od Philipsu. Ať již chcete surfovat na internetu, vybrat si ten správný soubor z připojeného zařízení, nebo jenom přepnout televizní kanál, nabízí se vám hned několik možností, jak dosáhnout kýženého výsledku. Využít můžete dálkový ovladač. Pro vaše pohodlí je k dispozici také aplikace Wi-Fi TV Remote pro chytré telefony s operačním systémem Android, nebo Apple iPhone, iPad nebo iPod Touch. Při ovládání oceníte jak funkci pro psaní textu, tak i virtuální touchpad, jejichž použití je pohodlnější než využití standardního dálkového ovladače. Použít můžete rovněž bezdrátovou klávesnici.

Ještě více zábavy s Net TV
Net TV je zábavní internetové centrum, které nabízí velký výběr stránek, jejichž nabídku si můžete v hlavním menu přizpůsobit. Funkci podporuje řada partnerských firem, jako YouTube, Facebook, Twitter, MyAlbum nebo Netlog. Ať již si budete prohlížet fotografie, nebo například video z YouTube, Net TV zajistí, že bude vždy v té nejvyšší kvalitě. Pokročilá technologie Super Resolution automaticky přiostřuje obraz a eliminuje skvrny s málo výraznými barvami tak, aby byl výsledek na celé obrazovce vždy perfektní. Prohlížet je ovšem možné i další internetové stránky a to prostřednictvím upraveného prohlížeče Opera. Philips upravuje zobrazování a ovládání stránek tak, aby odpovídaly možnostem HD televizoru a ovladače.

Komunikujte se SimplyShare
Philips Smart TV umožňuje vašemu televizoru komunikovat se všemi zařízeními ve vaší domácnosti, které podporují Wi-Fi, a to včetně mobilních telefonů, notebooků, tabletů, nebo stolních počítačů. Váš televizor Philips zvládne pohodlně přehrát všechny soubory díky řešení SongBird a aktuálním kodekům pro čtení všech typů souborů. Snadno a bez námahy tak přehrajete na celé obrazovce své oblíbené fotografie, filmy nebo hudbu.

Pokud si pořídíte televizor Philips Cinema 21:9 budete moci díky funkci Multiview v jednu chvíli sledovat obraz z více zdrojů najednou. Už tedy nebudete muset řešit známá rodinná dilemata: „na co se dnes večer budeme dívat.“ I když se díváte na svůj oblíbený film, můžete v jednom okamžiku on-line sledovat například sportovní výsledky prostřednictvím Net TV.

Program, pauza, nahrávání
Přemýšlíte, na co se večer v televizi podíváte? Se Smart TV od Philipsu máte hned dvě možnosti, jak to zjistit. Využít můžete Elektronického programového průvodce EPG z vysílání, ale i IP EPG z internetu. Díky obrazu v obraze můžete sledovat televizi, zatímco vyhledáváte v programovém průvodci.

Funkce Smart TV Recording ještě více zvyšuje váš komfort. I v případě, že právě sledujete napínavé televizní vysílání, si můžete pohodlně vyřídit telefon, nebo si připravit svačinu. Smart TV mezitím nahrává digitální vysílání na externí USB harddisk, nebo USB flash paměť a vy pak můžete pokračovat ve sledování přesně tam, kde jste skončili. Nebudete večer doma a má se vysílat váš oblíbený film? Díky Elektronickému programovému průvodci si dopředu nastavíte nahrávání a na film se podíváte později.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).