Hlavní navigace

Připojte se za polovinu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Připojte se za polovinu

Praha 29. listopadu 2000 – Nextra Czech Republic s.r.o. od 29. listopadu až do konce roku 2000 opět sráží cenu připojení na internet a to téměř o 50%. Službu NEXTRA Airlink Limited 64, která zajišťuje připojení k internetu bezdrátovým pojítkem, mohou zákazníci společnosti NEXTRA nyní získat již za zaváděcí poplatek 4.900 Kč a měsíční paušál v ceně 3.900 Kč.

Prostřednictvím služby NEXTRA Airlink Limited 64 získají zákazníci měřené připojení k Internetu garantovanou rychlostí s nesdílenou kapacitou. Měsíční paušál zahrnuje přenos dat o velikosti 1 GB. Nespornou výhodou bezdrátového připojení je krátká doba potřebná pro instalaci. Jediným předpokladem pro realizovatelnost spojení je přímá viditelnost některého z vysílačů NEXTRA.

Společnost NEXTRA Czech Republic s.r.o. je dceřinou firmou norské společnosti NEXTRA AS, která aktivně působí na jedenácti evropských trzích a v nejbližší době plánuje další rozšíření svého pole působnosti. Na českém trhu působí od roku 1998. V současné době je NEXTRA Czech Republic s.r.o. jednou z vedoucích společností na českém trhu v oblasti připojení k Internetu pro podnikovou klientelu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).