Hlavní navigace

Připoutejte se k Prima LOVE: Zmocní se vás Sex ve městě a zasoutěžíte si o výlet do New Yorku

[Tisková zpráva] Nemáte zrovna po ruce kamarádku, která by s vámi sdílela společné problémy? Říká se přece, že „sdílená bolest je poloviční“. Díky Prima LOVE získáte hned kamarádky čtyři! Každá je jiná, a právě proto můžete naslouchat jejich různorodým postojům vůči mužům, životu s nimi, anebo i bez nich. Carrie Bradshawová, Samantha Jonesová, Charlotte Yorková a Miranda Hobbesová. To jsou čtyři hrdinky seriálu Sex ve městě, inteligentní, krásné třicátnice, které si umějí užívat života, jsou soběstačné, ale přesto touží zaplnit místo ve svém životě láskou k tomu pravému.

Sdílet

Seriál Sex ve městě podle předlohy Candace Bushnellové vás začne provázet od prvního dílu v pondělí 15. srpna ve 22.20 na Prima LOVE.

To ale rozhodně není všechno. Už od 1. srpna spouští Prima LOVE soutěž, díky které vás sledování seriálu Sex ve městě bude bavit ještě víc.

I vy se totiž budete moct cítit jako hvězda a zažít luxus jako úspěšné krásky z New Yorku.

Princip soutěže Dopřej si luxus jako hrdinky Sexu ve městě a poznej nové kamarádky

Máte pocit, že vypadáte alespoň trochu jako Carrie, Charlotte, Miranda nebo Samantha? Stačí, když v období od 1. 8. 2011 do 21. 8. 2011 prostřednictvím formuláře na prima-love.cz pošlete fotografii celé postavy, na které co nejlépe vystihnete oblečením, líčením a účesem podobu s jednou z hrdinek seriálu Sex ve městě. Poté vybere porota TOP 20 snímků, které budou umístěny do galerie. Návštěvníci galerie budou v době od 26. 8. 2011 do 30. 8. 2011 oceňovat snímky svými hlasy.

Výherkyně budou zveřejněny 1. 9. 2011 na webu prima-love.cz. Čtyři z vás, které získají nejvíce hlasů, čeká víkend v New Yorku se zpáteční letenkou, ubytováním v luxusním hotelu, osobním asistentem a samozřejmě pořádným balíkem peněz na nákupy.

Více na: http://www.prima-love.cz/novin­ky/soutez-vyhrajte-vikend-v-new-yorku-se-serialem-sex-ve-meste

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).