Hlavní navigace

Připoutejte se, prosím! Reality show ŠÉFKA startuje!

[Tisková zpráva] Úvodní díl nové reality show ŠÉFKA představí slovenskou podnikatelku Noru Mojsejovou, představí se také její „pobočníci“ Libor Šula a Ivana Christová a v neposlední řadě i všech 16 soutěžících. Nebude však zdaleka jen o představování.

Sdílet

Šéfka půjde od začátku tvrdě na věc! Nejdříve rozdělí soutěžící na dva týmy, mužský a ženský. Ještě vymyslet jména týmů – a souboj pohlaví může začít. V průběhu každé epizody zadává Šéfka tři úkoly. A ani v té úvodní tomu není jinak. První úkol má „business“ charakter. Každý tým dostane k dispozici 500 dolarů a tuto částku má během tří hodin co nejvíce zhodnotit. Ženský tým, který se pojmenoval Vambi, se nejdříve rozhodne pro improvizované kadeřnictví v bratislavském obchodním centru. Dámám se však nedaří zapůjčit si křeslo, a tak operativně změní svůj podnikatelský záměr. Stanou se z nich na čas půvabné květinářky. Muži svůj tým pojmenovali Cabron (španělsky kozel) a budou zkoušet svoje štěstí jako čističi bot.

Druhá část pořadu bude od soutěžících vyžadovat, aby se vžili do role hazardního hráče. Okusí totiž atmosféru kasina, které prověří jejich hráčské dovednosti. Někteří soutěžící jsou ostřílení hráči, někteří naopak v kasinu nikdy nebyli. Ruleta je ovšem hlavně o štěstí. Na koho se tentokrát pověstná paní Štěstěna usměje?

Jeden z trojice úkolů je vždy adrenalinový. V první epizodě to bude jízda autem z kategorie offroadů. Samotná jízda offroadem by soutěžícím ale moc adrenalinu do žil nevlila. A tak se pojede poslepu! Každý tým si zvolí svého řidiče, kterému zavážou oči, a ten bude mít za úkol projet co nejrychleji vytyčenou trasu. Zbytek posádky „slepého“ řidiče naviguje.

Jak vše nakonec skončí? Který tým je lepší? Zvítězí muži, nebo ženy? Kdo bude prvním, kdo od Nory Mojsejové uslyší „U mě jsi skončil!“ a bude muset soutěž opustit? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v prvním dílu ŠÉFKY.

Nenechte si ujít první díl nové reality show již tuto neděli 6. 3. ve 20.00 na Primě!